Advertisement

 1. 1.
  iki erkek ve bir kız şeklindeki bir 'arkadaş' grubunda istenmeyen adamdır... çünkü o arkadaş grubundaki meriç kıza asılmakta; bu arkadaş hala dostluktan kardeşlikten bahsetmektedir... o yüzden diğer erkek ve kız tarafından üçüncü tekil kişi olmak zorunda bırakılır; onlar birinci çoğul kişi olabilmişken...
  2 -1 ... soyut halk noel babasi
 2. 2.
  genelde böyle adamlar acayip hırslı olurlar. kendi ezikliklerini bastırmak için deliler gibi çalışıp büyük adam olurlar. sonra arkasından helal olsun falan dersiniz..

  halbuki onu büyük adam yapan sizin aşağılamalarınız..

  ama yine de mutsuzdurlar. bu adamların hayatı hep arayışla geçer..
  6 ... karamsar kelimeler
 3. 3.
  arada beni çok kırdınız gibisinden trip atar bu kişi gruptan uzaklaşır. sürekli trip atasıcadır ne yapsa ne etse göte batasıcadır. çekilmezdir. hayallerde dahil olduğu bu gruptan derhal çekilmelidir.
  1 -1 ... mract1v3
 4. 4.
  arkadaş grubunun bir nevi lideri olan popüler kişiyle pek bi samimi olmayan, espri yaptığında uzun bir sessizlik olan kişi.
  2 ... saklanan saman
 5. 5.
  zavallı ezik kişilerdir.
  1 -3 ... apranaxc
 6. 6.
  ben de geleyim mi sözünün ezikliğini sık sık yaşayan insandır.
  3 ... hakanali
 7. 7.
  (bkz: yeter vurmayın öldü)

  belki o da güzel bir insandır.
  ... kalem fetisisti
 8. 8.
  kendisini en sonunda facebook'un merhametli kollarına atan kişi.
  ... moro
 9. 9.
  zaten siklenmedikleri için arkadaş grubunda olmayan kişilerdir.
  -1 ... darkbow
 10. 10.
  arkadas grubu içinde siklenmezler ama gereklidirler. ayak işlerini bunlar görürler en basta. daha sonra sürekli dalga geçilir bunlarla güler herkes bu sayede. mac olur mesela kaleye bunlar geçer. para toplanıp bir şeyler yapılacak olsa en fazla parayı bunlar verir. aslında grubu ayakta tutan elemandır nitekim.
  ... 0bscur3