1. 1.
    Bir cin hikayesidir. Başıma gelen gerçek bir olay. 18 altı okumasın.

Arkadaşıma geçen hafta telefon ettim. Ormanda piknik yapalım dedim. Buluştuk. Neyse ormana gittik. Yedik içtik vs. Arkadaşım akşam da kalalım. Gece döneriz dedi. Tamam dedim.

Ormanda iğde ağaçları da vardı. Arkadaşıma dedim ki, ben biraz turlayım ormanda. Gelirim. Tamam dedi. Bakışları değişmişti yalnız.

30 metre kadar uzaklaştım. O anda telefonum çaldı. Baktım arayan arkadaşımdı. Telefonu açtım. Kusura bakma gelemedim. Bizimkilerle alışveriş merkezine gittik dedi. O anda korkudan dondum. Dönüp baktığımda arkadaşım yanan ateşin başında oturmuş bana bakıyordu. Elinde telefon yoktu. Arkadaşla konuşmaya devam ettim.

Ateşe doğru yaklaştım. 5 metre mesafeden ateşin yanında oturan arkadaşım kılığında ki kişiye baktım ve,

inna lillahi inna ileyhi raciun. Dedim. Birden ayağa kalktı ve yavaş adımlarla üzerime gelmeye başladı.

Sonra dur dedim. Sen kimsin. Bana inşirah cinlerinden bir cin olduğunu söyledi. Amacını sordum. Seni delirtmek dedi. Yapamazsın dedim. O zaman cin kuyusuna atacağız seni dedi.

Sonra ateşe tekme attım. Birden o cinin kara keçi olduğunu gördüm. Sakin şekilde yürüdüm. Arabama bindim. Yolda giderken arabanın arkasında oturan bir beyaz kefenli adam gördüm. Bu da arkadaşımdı. Korktum çok. Yalan yok. Ama korkumu belli etsem amaçlarına ulaşacaklardı.

Arkadaşıma olanları anlattım. Arkadaşım, o gece kendisini iple boğarak öldürmüş.

Ertesi gün annesi eve uzun boylu kara adamların evin içinde dolaştığını söyledi. Evin içinde de 2 tane keçi ve kısa boylu kara çarşaflı kadınlar dolaşıyormuş.

Yaşanan olay gerçektir.
    2 -7 ... aydinoglu ventage
  2. 2.
    Sabah okuyacağım şimdi okursam inanırım.
    1 ... charles beckendorf
  3. 3.
    Yav he he.

Götün açıkta kalmış.
    2 ... kim oldugumu biliyor musun
  4. 4.
    arkadaşın kılığına giren cin
    4 ... hubel
  5. 5.
    arkadaşın kılığına giren cin
    2 ... cold man
  6. 6.