1. 1.
    Gerçek dost turnusolu. Gerçek bir arkadaş asla bu hareketten gocunmaz, sokak ortasında bile yapmaktan geri durmaz.
    eğilemediğim durumlarda arkadaşlarıma çokça bağlattırdım ve hiçbirinden tek bir isteksizlik, hayıflanma görmedim. Bazen sadece üşendiğimden bile bağlattırdığım olur, galoşları da yanımda kim varsa ona giydirtirim.

iyi arkadaşlar biriktirdim hepsi kölem oldu, harika.
    12 -5 ... essy
  2. 2.
    O ne ki hasta oldular baş uçlarında bekledik moral verdik ambulansi çağırıp deli gibi ağladım. Tuvalete çıkardım.

Kaybettik yine kaybettik thanx.
    4 ... hepbirsonbahar
  3. 3.
    elleri doludur, yere bırakamıyordur elindekini, sakatlanmıştır, eğilemiyordur, yazık aq. geyşanın, domezin allahı olarak aksine keyif alırım yapmaktan.
    ... a wi
  4. 4.
    Hamileyse neden olmasındır.
    2 ... ruhsal enfeksiyon
  5. 5.
    az önce yolda gördüğüm bir adam, eğilmiş yanındaki kadının ayakkabısını bağlıyordu.. denilebilir ki, kadın hamileydi veya beli sakattı falan..

kadının yüzündeki, adama b.ka bakar gibi ifadeyi görmenizi isterdim.. yok arkadaş, "yolda yürüyorsa ayakkabısını da bağlayabilir" deyip, kenara çekileceksin.. sakalı eline verdiğin an, tam da o an oluyor.
    ... yosemite sam
  6. 6.
    Benim sıkır sıkır giyinmis süslenmis halimle yolun ortasında bagcıgı acılan en yakın arkadasımın , egilip acılmıs bagcıklarını bi güzel baglamıslıgım var.
    Olabilir böyle seyler neden olmasın dısardan garip karsılanabilir ama ona duydugunuz derin sevgiden dolayı bu tür seyler göze gelmez.
    1 ... pinkylips
  7. 7.
    essy hanım rahat edecek diye diyarbakır caddelerinde bir de kendimi domaltıcam he mi?
    1 ... masklavi
  8. 8.
    bugün bana yarın sana.
    ... monk of monkmountain
  9. 9.
    At yalanı bafileylim inananı.
    1 ... son bukalemun
  10. 10.
    Eğer bir engeli, hastalığı varsa eyvallah. Fakat yorgun diye, canı istemiyor diye yapmam ben. Dikerim öyle arkadaşı. Kendisi bağlasın. Çocuk mu?
    ... talihsiz sokak kedisi