bugün

Ben seviyorum be bodrumlu kardeşimi nasıl sevmem. Geçmişler olsun kardeşim benim...
çünkü popon biraz büyük.
Aslında iyi birisin de duyguların seni kötüleştiriyor.
senin gibi yaşamayan, düşünmeyen insanları sürekli aşağılıyorsun. daha ne olsun amk.
seni sevmediğimizi nereden çıkardın. sadece seni sevmeyenlerin sayısı, seni sevenlerden daha fazla. bir çete var orta yerde dolaşıyor ve kendilerinden olmayanlara zulmediyor. aslında iyi ve güzel olan her şeye saldırıyorlar. sen de anladığım kadarıyla iyisin. kötü olsaydın seni hedeflemezlerdi. bak mesela ne kadar güzel bir yazı yazdım. o halde ne olacak bak şimdi seyret. *

gördün mü.

edit: oğlum yüklenin eksiye lan ibnelik yapmayın götoşlar.
çünkü sözlükte nick işgal ediyorsunuz.
açık konuşmak gerekirse kişiliğini bulamamış, kendine karakter arayan bir tipleme olman seni itici yapıyor.
avam kamarası üyesi gibi garip garip pozlar, kızları etkilemek için abuk subuk elbise fotoğrafları paylaşman samimiyetsizliğini tavan yapıyor. ünlü düşünürler ile kendi kafanı kesip bir mekanda başka karakterlerin üzerine yapıştırmanı hiç saymıyorum.

bir insanı sevdiren samimiyetidir.

maalesef ki sende onu göremiyoruz.

çok pardon genele hitap ettim, benim düşüncelerim bunlar.
(bkz: Sen kimsin amk)
Beni sevmedigini soyleyen biri ile henuz karsilasmadim.
Senide severim de (bkz: ama sen kimsin aq)
Merak edilen sorunsal.hayır çok da s*kimde değil de insan eksilerin nedenini merak ediyor yine de.bu eksileyenler hep sözlük mericleri ve patlaklar.aslında bunların eksi hakları ellerinden alınmalı. Zall bu konuda bir çalışma baslatman gerekiyor.
sebebini duymak istemeyeceğim soru hazır değilim buna.
kendimi bile sevmiyorum, başkasını neden seveyim?
seni sevmeyen ölsün.
Bazen aklıma geliyor bu hissediyorum burada da sevilmedim lanet olsun.

Gidip bir dal sigara içeceğim. Me zaman entry girsem hemen eksi veriyor hem de hiç düşünmeden yapıyorsunuz. Oysa formata aykırı entry de girmem tanım yaparım bazen çok uzun yazarım ortalama kelime uzunluğum baya iyidir. tuhaf. Bakın sizin yüzünüzden bir kafka doğuyor.
beni ben bile sevmiyorum sen kimsin ki?
hadi gel tamam hadi.
Her gece ağlayarak günlüğüme yazıyorum.. arkadaşlar beni neden sevmediniz ki.. oysa ikindi çayımızı içerken size Mozart çalar, martin heidegger okurdum varlık ve zamandan bahseder kafanızdan çıkan ateşi izlerdim. belki belki edip cansever bile okurdum.. ama siz ne yaptınız?? Sevmediniz beni.
Neyse beni sevmenizi beklerim ben de ömrümden gidiyor cebimden değil ya..
burda kendine hayrı olmayan bir ton insanın sevgisini istemek niye?
hepimiz yalnız ve bozuğuz boşver bence sevmesek daha iyi.

ama ben saçını okşarım. insan sevme gibi bir huyum var. arada bir.
Kız mısın da sevsinler dedirten cümle.
Kız ol da sevsinler seni.
Agucuk bugucuk.