bugün

sözlüğe müjdeleyici bir haberdir. son zamanlarda sürekli onu düşünüyor, sürekli onunla hayaller kuruyorum. sanırım bu sefer gerçekten elendim. buraya kadarmış.
şimdi onlar düşünsün aq.
Ben de oldum. Toplam 2 senedir...
'' iyi de bundan bize ne ? '' sorusunu sorma sebebi olan açıklama. cidden bize ne ?
Geçmiş olsun kardeşim Allah başka dert vermesin.
Aşk diye bir şey yok, libidodur o.
Aşk güzel şey de aman diyim temkinli olmak lazım. Ne kadar yükselirsen, yere o kadar hızla düşersin.
Hem aşık hem kan tutuyor.. yazık lan, kimin kasabıysa....
Bu yaşa kadar yaşadığın güzel yıllara say. Seni de genç yaşta almış işte.
Umarım karşılığını alırsın.
Çok geçmiş olsun.
(bkz: 7' den 70' e herkeste aynı cümle: aşk yakar yıkar seni, sen de bu derde düşme.)

Şarkı uzak durulması gerektiğini söylüyor.
ben de oldum. 3 aydır hayvan gibi uğraştım, emek verdim. yeni yeni karşılık almaya başlıyoruz eniştenizden.
Eğer aşık olursam; arkadaşlar ben b*ku yedim diye başlık açacağım. Ne aşkı yani değil mi?
"Üzerinden bir hafta geçmeden başka erkek için aynısını diyecek bakın görün" dediğim molvina beyanı.*
(kıkırdama) Biliyoruz... (Kıkırdama)
başı kapalı bir kız ise devam et başı açık kemalist biriyse 2 kere düşün derim.
(bkz: deli sikince yapılabilecek çılgınlıklar)
https://youtube.com/shorts/qCr_PrAdZSg?feature=share
görsel
aşık oldu bir kaşık.
(bkz: sözlüğe bir daha gelinse alınacak nickler)
Arkadaşlar ben aşık oldum.* şeklindeki bir cümledir. Aklı olan aşık olma aşamasındayken kurtulmaya çalışır ve şaka, ben aşık olmadım. Allah korusundu.
Her kalp kırıklığı sonrası kendime, bir daha asla aşık olmayacağım diyorum. Fakat, hoşuma giden birisi çıktığında hemen heyecanlanıp pırpır oluyorum.
Ey benim yüce kalbim, hemen kanma kötü yürekli insanlara!
bir duyurudur. çok seviyorum, 1.5 gündür yazmasa da.
aramıza hoşgelmiştir.
güncel Önemli Başlıklar