1. 1.
    fox un, türk gençliğini dejenere etme misyonunun yavaş yavaş harekete geçirdiğinin anlaşıldığı dizi.

anneler babalar, sözüm size; çocuklarınıza izletmeyin.
    gençler, izlemeyin lan sizde.
    51 -17 ... tekyoldevrim
  2. 2.
    an itibariyle sınıftaki gençlerin arasında en ön sırada merve erdoğan'ı gördüğüm dizidir.

(bkz: bücür cadı)
    (bkz: zeliş)
    15 ... maredelibre
  3. 3.
    üniversitede yaylacılar diye tabir edilen insanlar..
    6 ... xiphoideus
  4. 4.
    fazla polat alemdar izlemiş kişiler.
    5 ... emrefc
  5. 5.
    yönetmenliğini hamdi alkan'ın yaptığı dizi.
    2 ... janjan
  6. 6.
    benim adıma sahip bi karakteri ilk defa tv de görmemi sağlayan ulu yüce eşsiz... dizi.
    4 -7 ... jinef
  7. 7.
    istisnasız her öğrencinin psikopat olduğu, hamdi alkan'ın yönetmenliğini yaptığı dizi. klasik bir sınıf dolusu problemli öğrenciyi dize getiren zeki bir hocayı konu alıyor. ama problem düzeyini biraz abartmışlar sanırım. türkiye'nin hiç bir yerinde bu kadar manyak tip bir araya gelemmiştir sanıyorum.
    13 -1 ... denizen
  8. 8.
    cömez kurtlar vadisi ekibi geliyo dedirtten dizi. ülkemin genclerini daha nasıl gaza getiririz, akıllarına daha nasıl hinlik sokarız diye düşünüp yapmıslar. Böyle diziler yaparlar iki gün sonrada +18 işaretini basıp bu program zararlı örnek içeriyor derler. Tabii ya cocukda hemen kalkar o televizyonun basından amcası.
    5 -1 ... seytanin fisildadiklari
  9. 9.
    bu ülkenin liselerindeki şiddet olayları malum. okula bıçakla gelen, sevdiği kız başkasıyla birlikte diye onu sevdiği çocuğu öldüren, çocuk düşüren, esrar içen, arkadaşının yaptığı hareketi beğenmeyince ona dayak atan öğrencilerin haberleri çıkyor zaman zaman eyvallah; ama bu dizi liseleri öyle bir anlatıyor ki ben ebeveyn olsam çocuğumu değil okula bakkala bile göndermezdim. fragmanını izlersin çocuğun biri herkesi dövmek istiyorum der kızın biri b.k herifler diye kıçını yırtar, ötekisi herkesten herşeyden nefret ediyorum der. insan düşünüyor ben ve arkadaşlarım sevgi pıtırcığı şeklinde ortada mı dolaştık bütün lise hayatı boyunca diye.
    15 ... hermia
  10. 10.
    (bkz: yaylacılar)
    1 ... yolgezer
  11. arka sıradakiler Başlığındaki Önemli Entry'ler