bugün

telefonu çıkarıp arkaya doğru ilerleyelim boşlukları dolduralım da diyordur.
Muhtemelen yiyip yiyip kilo da almıyordur. Alsa böyle bir riske giremezdi diye düşünüyorum. Mabadımla yok ettiğim mp3 çalarımdan gelen o sesi hala unutmuş değilim.
Dikkat çekmekle alakası yoktur şahsen çantam olmadığında ve ceketimin cebi de fermuarsızsa veya darsa arka cebime koyuyorum ayrıca bunla tahrik alan mı var hadi oldun dar pantolondan olursun telefonun arka cepte olması???
iki kiloluk çanta taşımaya üşenen ve telefonu ön cebine sığmayan kızdır.

Siz etiketleme işemenize istediğiniz gibi devam edebilirsiniz.
Artık kimsenim sikinde değilsiniz.
Kötüne bakanları çekiyor da olabilir. Beklenir.

izleyip ego tatmini yapar.
Bence çok hoş ve sexi hakaret. Ben beğeniyorum yani.
Ankara kızıdır.
birilerinden duyduğuma göre bazı kızlar kamerayı açıp da koyuyormuş, dikkat edin yani.
Video kaydının açık olduğu muhtemel . Beyler aman diyim.
sahsen normal karsiladigim durum. senin, cuzdanini sag arka cebine koyman kadar normal'dir.
Baba parası yiyordur hâlâ.
aptal kızdır. çalarlar lan yazık.
haha, gerçekten kamerayı açıp akşam kim götüme baktı diye izliyorlar mı? bakın bu çok enteresan. keşke böyle görüntüyü dev ekranlara aktarsalar da hep birlikte çekirdek çitleyip izlesek.
kısa boylu minyon kızlardır. ama her halükarda götü yere yakın olandan korkacaksın demek oluyor bu. çünkü video.
genellikle siyah ve yüksel bel giyen kız tipidir, boy oranı genellikle 1.50 olup, götü olmadığı halde sanki günde 100 squat basıyomuş edasıyla götü çıkık bir şekilde yola yürürler, elleri 1.5 inç kullandıkları telefonlar en aşağı 5 inç, e haliyle göt cebine koymak zorunda kalıyolarlar, e birazda olmayan kasaya dikkat çekmek istiyolar, onlarıda anlamak lazım.
Bence çok seksi duruyor. Ama tablet kadar telefonu koymamak şartıyla. Poponun güzelliğini kapatıyor neticede.
cebi kara delik gibidir. günümüz telefonları malum... benden büyük telefonu olan var memlekette.
sinsi kızdır. kızlar arka cebine telefonu koymadan önce kamerayı açıp öyle koyuyorlarmış sonra eve gidince kimler götüme bakmış deyip izleyip amlarını parmaklıyolarmış.
koyuyorum. koyacağım. siz de kim köpeksiniz.
vurduruyordur çok net.
koyacak başka yeri yokdur.
Kızlarımız..
yine günlerden bir gün arka cebime telefonumu koydum.. derken aninda tuvalette. hazin son..
Çok itici.
ceviz içi kadar kıçları olmalarına karşın birde dar pantolon giymişlerse iyice küçülen o kıça telefonu koyma eylemi, sanırsın laptop sokuşturmuş mübarek denilesi..
güncel Önemli Başlıklar