1. 1.
    eğer dar bir pantolon giyiyorsa yanlış yapan kızdır. tahrik kaçınılmazdır.
    2 -8 ... doc dr hayri gulle
  2. 2.
    Ön cepleri tüm pantolonlarında küçük olduğu içindir. Koca note 4 sığmıyor ne yapalım yani.
    13 -3 ... bahtsiz kul
  3. 2.
    +Pratik olsun diye yapmaktadır.

+poposunu millete arzı endam ederken büyüklüğünü belli etmek içindir.

+telefonun modelini belli etmek içindir.

+ zevk almak içindir. Malumunuz vajinası olan insanlar. Bir şeyin üstüne oturmayı doğaları gereği sevmektedirler.

+ rahatlık içinde koyanlar vardır,

Çanta taşımayan her bayan telefonu göt cebine sokar hasılı...
    2 -13 ... appan cuppan
  4. 3.
    erkekle dolu bir koridordan geçerken videoyu açık bırakan kızdır. asıl amacı kimin götüne baktığını oğrenmektir.

digerleri müstesna.
    7 ... serapci
  5. 4.
    Burayı terketsin.
    2 -3 ... ctyyvz
  6. 5.
    arka cebe koyma telefonun her an elinin altında olduğu hissini verir. çantaya koyma zahmetli, ön cebe koyma ise pantolonu daraltır, sıkar. arka cebe koyunca ulaşım kolaylaşır.
    7 ... icinden geceni soyle
  7. 6.
    açıkçası benim takdirimi kazanan kızdır. çünkü bir kere o telefon zaten normal boyutlarda olmuyor kızlar gidip en büyüğünü alıyorlar. bir de üzerine skinny jeans giyiyorlar her şeye tamam. hayır o telefon oraya nasıl sığıyor, hadi sığdı siz nasıl rahat ediyorsunuz, hayır rahat ettin belediye otobüsünde o koltuğa nasıl oturuyorsun. ulan ben göt cebine cüzdan koyunca affedersiniz ama birisi arkadan zorluyormuş gibi hissediyorum. o yüzden takdir ettiğim kızlardır.
    7 ... paranoid kedi
  8. 7.
    Kız olmayan anlamaz dediğim durumdur. Ön cep o kadar dar oluyor ki insanın eli bile zor sığıyor. Arka cebe telefon koymak kolay olduğu için.dir.
    6 -4 ... cilekveersusayim
  9. 7.
    telefon bile koymuş, biz hâlâ...
    4 -4 ... ahval paranormal
  10. 8.
    Kamera açıktır net.
    1 ... prudens