1. 74.
    ekşicilik ya da kibirle alakası yok, yayınlanan videolar kötü.

cem yılmaz hala şu eski işlerine ve karakterlerine gönderme yapma olayını bırakamadı, üzerine film yaptı yine doymadı.

iyi film yap kurtul ama olmuyor, yapamıyor.

hadi iyi filmi de siktiret, çok komik bir film yap, yok. ikisi de yok.
    2 -1 ... kompetan
  2. 75.
    pek güldürmeyen iki tane fragmanı izlenen film. erşan kuneri yıllardır beklenen istenen bir karakter beğenmedim. daha iyi olabilirdi. evet.
    2 ... oytunkaran
  3. 76.
    Arog ve gora nın önünde saygıyla eğilmemiz gerektiğini gösteren filmdir ilk iki filmdeki orjinal havayı alamadım o yayınlanan görüntülerden.
    1 ... fizulislermuduru
  4. 77.
    paylaşılan görüntülere üzüldüm. çünkü cem yılmaz yine yerinde sayıyor. çok içten söylüyorum, üzüldüm. hayal kırıklığına uğradım.
    2 ... faytonfayt
  5. 78.
    cem yılmaz yapsın da ne yaparsa yapsın.
    değerini şimdi anlamasak sonra bile anlıyoruz.
    bak hokkabaz da öyle oldu. ilkinde bişey anlamadım. sonra 5 kere falan seyrettim. hepsinde de farklı esprilar gördüm.
    -2 ... pilotmont 1
  6. 79.
    fragman ötük ama film nasıl bakacaz.
    ... kirmizi baslikli istasyon sefi
  7. 80.
    cem yılmaz ilerlemiyor, kendini tekrar ediyor ve eleştiri kabul etmiyor. ilk görüntülere biraz bakındım ama gülümseyemedim bile. bakalım ne çıkacak.
    4 ... t i b b
  8. 81.
    Yapılmışların ucuz bir tekrarı olan film. Birileri de gülme mecburiyeti varmış gibi savunacak ve şartlanarak izlemeye devam edecek.
    2 ... serenity painted death
  9. 82.
    Arkadaş 35 saniyede adamdan sizi kahkahalara boğmasını bekliyorsanız, o beğenmediğiniz cem bu işi başarmıştır.
    -2 ... oryantalist zeka
  10. 83.
    Olmuyor amk ol mu yor. Cem yılmaz artık film yapamıyor. Cem yılmaz'ın en güzel filmi, hokkabaz'dır bana göre. Ondan sonra gora gelir. Gora, argomuza bir sürü yeni söz kazandırmış efsane bir filmdi.
    Arog da iyidir hoştur. Yahşi batı ehhh. Ama gerisi yok. Bırakmalı artık cem yılmaz film işlerini.
    4 -2 ... calcio