1. 528.
    Şimdi bu film goranın falan devam filmi yani av mevsimi gibi bağımsız bir proje değil yani bir komedi filmi. Stand up gösterileri katıldığı TV programları dahil ilk defa cem Yılmaz'ın bulunduğu bir "güldürü" projesinde gülmedim. iş yoğunluğu nedeniyle sinemada izleyemedim tivibu da denk geldi izledim tam bir hayal kırıklığı. Twitter dan cem Yılmaz a stand up dışında komik değilsin bu mecralar sana göre değil demiştim, kısa süre sonra benim gibi düşünenlere hakaret eden bir twit atmıştı. Bu filmi izleyince artık olay netleşti. Taş yerinde ağırdır cem Yılmaz sen dön stand up gösterilerine.
    2 -7 ... realdeal
  2. 529.
    ilk film komedi olunca serinin ikinci filmi de komedidir diye düşünülen ancak ikisi de aslında bilim kurgu filmi olan serinin arog'u da sayınca üçüncü filmidir.
    ... alakasiz entry
  3. 530.
    Ya arkadaş arog gora bilmem ne siktir et bu film komedi filmi ise komik değil, bilim kurgu ise hiç izlenmez zaten.
    -4 ... realdeal
  4. 531.
    arif v 216 vizyona girmeden evvel cem yılmaz zaten gora ve arog'tan farklı bir film olacağını belirtmişti. evet onlara nazaran komik değildi ve o açıklamasından ötürü hayal kırıklığına uğramadım.
    1 ... parcala behcet
  5. 532.
    cem yılmaz'ın efsane filmerinden biri. beğenmeyen insanlar genelde gora, arog bekleyip gittiler ama bu aslında başlı başına ayrı bir macera zaten adından gora 2 falan geçmiyor. müziklerini de efsane bulduğum bir film aslında. göndermeler de ayrı güzeldi.
    1 -2 ... kendinedoktor
  6. 533.
    dandik bir film. zaman harcamaya değmez.
    1 -1 ... bakkal hasan
  7. 534.
    verdiğim paraya ve zamana değecek bir yapım olacağını düşünmediğim için sinemada izlemediğim film. geçen internete düşünce bir bakayım dedim ve paramı bu filmde harcamama kararımın ne kadar doğru olduğunu filmi 20. dakikasında kapatınca anladım. cem yılmaz bir zamanların efsanesidir ama kabul etmek lazım ki artık modası geçti. zaten onun da bu filmi efsane olsun diye çıkardığını zannetmiyorum. adının marka değeri ile seyirciyi toplayıp parayı kırmayı planlıyordu ki planı da gayet iyi tuttu.
    3 -1 ... ulu tiran
  8. 535.
    dördüncü devam filmi olarak aref v kobra'nın çekimlerine başlayacaktır.
    ... ivanovna