bugün

aref saçmalığının daniskasıdır.

editto: reklam daha yeni, 1-2 gün bekleyin yav.

editto 2: demin geçti amk.
(bkz: Saçmalık)

hiç yakışmamış cidden.
(bkz: paranın gözüne vurmak)
''binayı yok edebilirim ama bunu yapamam'' demesi ayrıca bir yarmıştır. nasıl kaybedecek merak edilmiştir.
(bkz: nazar etme ne olur çalış senin de olur)
acun ılıcalı'nın programına katılıp üne kavuşan her yarışmacının sonu gibi. geçici şöhret.*
Cocuk parayi goturdu.
reklam filminin çekimi ali taran tarafından yapılmaktadır...
insanların aşırı ilgisi bitirdi adamı. çabucak tükettiler. aref'in sırrı ne furyası,( bir şeyden zevk almayı bilmeyen amcık beyinliler.)aref'in cinleri var, cinlerim olsa ben de yaparım ne var bunda geri zekalılıkları.. antipatim vardı bu aşırı ilgi yüzünden ama şimdi acıyorum lan adama. neyse ki mazlumların dostu sözlük yazarları her daim arkasında. tıpatıp da yeğenim can'a benziyor.. ağlıcam lann.!?..
facebook hesabından paylaştığı reklam.
türk markaların yeni pazarlama taktiğinin son örneğidir.
isteseler daha boktan olamazdı herhalde. hiç tekrar yapmadan ilk seferde çekilmiş gibi duruyor. oyunculuk bakımından sıçmış aref. şimdi sıçıyoruz...daha fazla ve daha fazla...de mi?
öyle bir karizmaya gercekten gitmemiş.
lord of the rings'deki gobline biscolata starz reklamı çektirmek kadar mantıklı olan reklam*
bugün gördüğüm reklam. belliydi zaten buna benzer bir reklamda oynayacağı ve böyle bir replik olacağı.

-aref sen yapabilir misin bunu ?
+yok. binayı yok edebilirim ama bunu yapamam.
tüm karizmasının yerle bir olduğu reklamdır.

cık cık cık.
Arefin en mal gözüktüğü reklamdır. karizmasını bitirmiştir.
ali taran'ı böyle bir başarısızlığın altına imza attığı için tebrik ediyorum. reklam kariyerinin en kötü işi bu olsa gerek...
çok basit bir reklam. sen o kadar numara çek, milleti keriz yerine koy ondan sonra gel boya reklamında para için "çaresiz kaldım" muhabbeti yap.
kameranın karşısına hiç çıkmamış gibi aref'ten rezalet bir performans görülen reklam. tamam yarışma sırasında da o kadar rahat değildi, konuşmaları aksaktı ama bu cidden hiç olmamış. bu arada aref teleport olmayı da bulmuş sanırım.
türk reklam sektöründeki gerizekalı istihdamının boyutları hakkında fikir verir.
reklamın başarılı olması için aref'in filli boya satışlarında artışa sebep olması lazım, şahsen ben aref yapamıyor diye filli boya alacak bir insan değilim, oturur kendim yaparım en azından yapmaya çalışırım, reklam başarısızdır. karizma yerlerde...
karizmatik aref'i daşşakoğlanı kıvamına getiren reklam.
bu reklamı izledikten sonra artık filli boyadan başkasını kullanmam. herkese tavsiye ediyorum, çok kaliteli. siz de filli boya ile boyanın güzel görünün.

aref mi? geçen yıl filli boya yetkilileri onu tanımıyordu. acun da para almış bu işten. eğer bunları engellemek istiyorsanız bence hedef acun olmalı. hedef derken diyaloğu kastediyorum, belki vazgeçirebilirsiniz.
badanacı aref.
güncel Önemli Başlıklar