bugün

türkiyeyi derinden üzecek bir hadisedir. özellikle galatasaray camiasının yas tutacağından şüphe yok. dünya üzerinde bir çok futbol karşılaşmasını saygı duruşuyla başlatacak bir kayıp diye nitelendiriyorum.

edit: bu bir ukteydi.

edit2: eksilemeyin bee... ben açmadım ukteydi diyorum...

edit3: hala eksiliyorsunuz... ölsün ulan...
(bkz: ne alaka lan)
(bkz: Allah korusun)
(bkz: nerden çıktı şimdi bu)
(bkz: gece gece yutkunarak sövmek)
adamın içini hoplatan başlık.
rte nin ölmesi diye başlık açın lan.
(bkz: spora siyaseti karıştırmak)
(bkz: kendine ayar veren adam)
nerden çıktı bu şimdi?
allah gecinden versin kardeşim.*
(bkz: felaket tellalı)
(bkz: şom ağız)
sinem kobal'ı çok üzerdi herhalde.
daha çok örneklerle pekiştirilebilir. neticede herkes ölecek değil mi? bunu özele indirgemek, bir çabadır. çabadır evet. kendini gösterme çabası, tepki alma çabası, mesaj kutusuna kaç mesaj gelecek çabası. akıllı işlerle göster kendini, sonra bi' ara bana uğra alnından öpecem seni. evet örnekler demiştik değil mi? misal; otun ölmesi, bokun ölmesi, götün ölmesi... örnekler artırılabilir. Hepimiz öleceğiz değil mi? şöyle 6.5 milyarlık bir ölecekler liste çıkaralım ve tartışalım. başlıkları açma görevide, hımmm... bu başlığı açan olsun.

Not: birileri gerçekten arda'nın ölmesini istiyor anlaşılan. heyhat!

edit: hacı, sen daha tepkini kime göstereceğini bilmiyosun. devam koçum benim, durma.
aslında düşünülünce bir yerde başlık parselleme örneğidir.**
hiç kimsenin sonsuza kadar yaşamadığı için normal olan durumdur. fakat ananın ölmesi veya kardeşinin ölmesi kadar doğal olan durum. ananın, kardeşinin ölmesi zoruna mı gitti? o zaman ananı, kardeşini sikeyim!

ezelden beşiktaşlıyım.
bir fenerli olarak arda turan'ın futbol hayatının uzun olmasını ancak sadece milli takımda başarılı olmasını dilerim. öte yandan, bu yazı arda turanın genel tavırlarını uygun gördüğüm anlamına gelmesin, ne de olsa en büyük fener, şampiyon fener, alkışlayın sizi köfteler (bu da kibarcası oldu)
arda turan'ın dünya üzerinde tanınmaması nedeniyle dünya üzerinde bir çok futbol karşılaşmasında saygı duruşu yapılmayacak olaydır. oldu aq herhangi bir futbolcu öldüğünde dünyanın her yerinde saygı duruşu yapılsın. o zaman bütün futbol müsabakaları her hafta saygı duruşu yapılarak başlanırdı.

öte yandan sadece türkiye'yi derinden üzecek olması doğrudur.

(bkz: arda turan ı george best sanmak)

edit : birde bu başlığı açan fenerli değil galatasaraylıdır. her boku fenerden bilmeseniz olmaz.
-töbe de lan!
(bkz: hayret birşey)
her gece hortlayan başlık. rahat bırakın adamı ulan.
olayın olması durumunda malum yazarın ayvayı yiyecegi durumdur. ayrıca allah korusundur.
gecinden olması temenni edilen olaydır.
ödümü bokuma karıştıran yalan. nasıl olur lan dedirten sol frame haberi.

(bkz: galatasaraylıyım)
az kaldı, kırkıncı entry girilince gerçekleşecek gibi gözükmekte.
(bkz: bir şeyi kırk kere söylersen olur) * * *
ama,

(bkz: tövbe dersen bi şeyler ayarlarlayabiliriz belki)

hadi,

(bkz: tövbe de lan)*