bugün

o değil de golü atsaydı iyiydi. golü atsaydı iyiydi. golü atsaydı iyiydi.
bir dahaki maçta gol attığı takdirde yerini övgülere bırakacak hadisedir.
emre belözoğlu'nun kırmızı-beyaz formanın altında ıslıklanmasının yanında hiç de önemli olmayan durumdur.

biz, fenerbahçe taraftarı olarak yine de arda turan'ın yanındayız.

sen üzülme genç adam, futbol terörünü başlatan birkaç kendini bilmez taraftara inat, biz hep buralardayız.
penaltı kaçıranın kız kaçırandan farkı olmaması durumu arda turan için geçerlidir. bak fazla gitmedim üzerine bu kadar yeter devamı'da gelir emme.
boyundan büyük cümleler kurmaya çalışmasından ötürüdür..

bilmediğin topa girmeyeceksin ardacım.
arda turan'ın duygusallığını yüzünden görememek imkanız olsa gerek. insanlar neyin peşinde. yada amaçları ne bu anlamak oldukça güç.
bize özgü hadise. ülkemizin son yıllarda yetiştirdiği en iyi futbolcuya, vurun abalıya hesabı muamele yapılması terbiyesizliktir. bu memlekette işini düzgün yapan, geleceği parlak olan tüm insanlara bir şekilde birileri tarafından aynı muamele yapılmaktadır. işte bu yüzden, sırf bu yüzden 3.sınıf dünya ülkesi kalmaya mahkumuz.
bunun tek sebebi kendisidir. çok fazla sevilmek, önemsenmek için boyundan büyük işlere kalkınca insan böyle de ters teper her şey. durmadan yok ben milliyetçi bir insanım ülkemi çok seviyorum falan zırvalarına girmese çıkıp sadece işini yapsa on numara adam. ama bu sorun hep gs den kaynaklanıyor yaptıkları işin sadece futbol olduğuna inanmak istemiyorlar herhalde diğer örnekleri de fatih terim ve hakan şükür.
ben mehmet topal' ın üstüne gidildiğini hiç görmedim ya da umut bulut' un, adamlar çıkıyor iyisiyle kötüsüyle işini yapıyor. arda biraz onları örnek alsa fena olmaz.