1. 1.
    Son dakika gelişmesidir. Mutlu etmiştir.
    4 -2 ... be happy yine yine yeniden
  2. 2.
    https://www.birgun.net/am...kalama-karari-233265.html

Link.
    2 ... plutarch heavensbee
  3. 3.
    Arda ateş etmemiş ki, kendiliğinden ateşlenmiş, yersek...
    Yalakalığın bu kadarına pes.
    Hadi sahada yaptığı çirkeflikler hasıraltı ediliyor, bari hastanede estirdiği terörü yumuşatmaya çalışmayın.
    Beter olsun futbolcu bozuntusu dedirten haber.
    4 ... dalya rock yazar
  4. 4.
    ya o kadar komik ki olay kaç gün önce oluyor muhtemelen adliyeden birileri uludağ sözlük'te okuyup sonra olaya vakıf olup hadi yakalayalım bari diyorlar. ülkede adalet artık sosyal medyadan ibaret.
    6 -1 ... rootz
  5. 5.
    olması gerekenin geç olsa da, sonunda olmasıdır. bu denli kamuoyu baslısı olmasa olacak mıydı, üstü kapatılabilir miydi bilmiyorum.

ayrıca kendi kendine ateş ederek, arda turan kardeşimizi zor durumda bırakan şerefsiz tabancayı da kınıyorum.
    4 ... petrauskas
  6. 6.
    emniyette ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmıştır. aksini bekleyen zaten pollyanna'dır amk.
    2 ... petrauskas
  7. 7.
    türk futbolunun yüz karası.iktidar yalakası hükümet spora gelmiş çakalın teki.milli takım maçlarında yenildiğinde gülerek oyundan çıkması bacak bacak üstüne atması.ne de olsa cinconlu.
    6 -1 ... osoknapja
  8. 8.
    arda turan utanılacak birisidir. Düşünsene leo Messi var, Cristiano var, ibrahimoviç var. Heyhat Zidane vardı Maradona vardı Ronaldinho vardı ...

Bu adamlar arda turan 'ı yüzlerce kere ceplerinden çıkartan adamlardı...

Böyle vukuatları, yalakalıkları olmadı bu adamların.

Türk futbolcusu normalin biraz üstüne çıkınca kendini tanrı sanmaya başlıyor aga ... biraz alçak gönüllülük, gerçekten herkese yakışan bir şeydir.
    9 ... paganviodio
  9. 9.
    Bakın burda başakşehir'e karşı girişilen bir teşebbüs var. Başakşehir kimin, büyük resme bakıp olay kapanacaktır.
    ... sessiz geveze
  10. 10.
    Utanmadan ben de şikayetçiyim demiş.

Ya şu çocuğu ülke sınırları dışına atın allah aşkına. Yüz karası resmen..
    4 ... esmer cocuk