görsel
sen evliyken git adamın karısına yazıl. yetmedi adamı darp et,yetmedi silah çek. yapılanlar az bile.
Haksız linç mi?
Haksızı bırakın da ortada linç bile yok.
Avrupada bu düzeyde bir futbolcu bunun yaptıklarını yapsa denize atarlar lan.
arda turan bir keresinde de gazeteci dövmüştü uçakta az bile yapılıyor kendisine evet.
arda turan'a yapılan linç haksızdır ,doğrudur. daha fazlası gerekiyor.
arda turan suçsuz, bence buradaki asıl suçlu; dış güçler ve fetö destekcisi bay kemal.
https://youtu.be/OXIBJQhGytQ?t=56
Hı tımım, karın hamile başkasının karısına yürü sonra anam kocasını döv hsshdj. Karakolluk ol. Yorum yapmayacağım özet geçtim. Sjshd. Ne kadar haksız bir linç.
--spoiler--
arda turan'la üç beş kere konuşmuşluğum vardır. öyle bir adam değil kesinlikle.
--spoiler--

sırf sana yürümedi diye öyle bir adam değil demek de değişik gerçekten. erkek olduğun için yürümemiş olabilir mi acaba?

t: çok da haksız olmayan linçtir.
Linç mi nerede o günler.
görsel

Haklı tespit. Herifin silahının ateşi yükselmiş. Dayanamamış patlamış. Ardişin ne suçu var demi ama.
daha başlığı görür görmez o kadar içten

"hass....tir oradan dedim ki hücrelerime kadar rahatladım aq!"

af edersiniz ama böyle argo entryi anca böyle düşünen adama yapılır.

Malın önde gideni si.tirsin gitsin!
"üç beş kez konuştum", tabi ya öyledir.
işte bunlar hep siyaset ne derseniz deyin arda turani öcü göstermemizin nedeni "evet" kampayasina katilmiş olmasidir. ayni şekilde hayir diyen sılanın, mahsun kırmızıgülün bir kesim tarafindan vatan haini ilan edilmesi de bu yüzdendir. hazmedemiyoruz efenim demokrasi denen şey bizim bünyelere fazla geliyor. düşün adam dünyanın en büyük üç klubunden birine transfer yapmış başardıkları binlerce futbolcunun hayalini bile kuramayacak büyüklükte... peki ne oldu da bu çocuk bu hale geldi? basit! siyasete bulaştı. bu ülkede siyasete bulaşırsan sonun bu olur. konserlerin iptal olur, filmin izlenmez, vatan haini ilan edilirsin, sıradan bir bar kavgan büyür memleket meselesine döner. aziz sancarın dediği gibi siyaset kirlidir tarafın farketmez ..
güncel Önemli Başlıklar