1. 1.
    hakkında iddianame hazırlanmış.
    Arda Turan'a 12.5 yıl, Berkay'a 2 yıl isteniyor...
    Arda hakkındaki suçlamalar çok şirin:

"Cinsel taciz",
    "Ruhsatsız silah bulundurmak",
    "Genel güvenliği kasten tehlikeye sokmak"
    "kasten yaralama"...

yırtar mı? bence yırtar. üste de bir şeyler alır. sonuçta " adalet " var.
    (bkz: rahip branson)
    19 -2 ... eratosthenes
  2. 2.
    tck anlamında suçlandığığ tüm suçların orta-üst limitlerinin toplamıdır o...
    pek ala dünya kadar tahfif nedeni neticesinde en alt limitten ceza alıp o da hagb olacak... yani 1 gün bile yatmayacak.

bir galatasaraylı olarak -maalesef- bizden yetişme bu haydutun akıllanacağı kadar yatmasını isterdim ama maalesef bu ülkede yaptıklarının neticelerini maalesef kanunlardaki karşılıkları oranında değil devlet büyüklerinden kimi tanıdığın kadarıyla alıyorsun...

edit: ulan ayrıca ben bu kadar hızlı iddianame hazırlayan savcı görmedim.... 10 unda mevzu oluyor 15 inde hazırlanıp sunulmuş mahkemeye. hadi tutuklu falan olsa anlayacağız....

biz de şikayet yapıyoruz 8 ay sonra müzekkere geliyor şüphelinin adı neydi diye....
    9 ... flat head
  3. 3.
    gaz alma amaçlı hazırlanmış iddianamedir. ki zaten bu mahkeme sonuçlanıp, üstüne ceza kesinleşene kadar, arda'nın henüz doğmamış çocuğu ilkokula başlar.
    2 ... petrauskas
  4. 4.
    Avukat (bkz: flat head) analizi yaptı. Dediği gibi olur. Bende umutlanmıştım belki hapse girer diye olmadı.
    3 ... be happy yine yine yeniden
  5. 5.
    10 12 maç ceza almaya benzemez bu işler yeğen dedirtmiştir.

o değil de, umarım en azından 4 yılını yatmak zorunda kalır. ya da 5 yıl mecburi toplum hizmeti yapmak zorunda bırakılır.

artık yeter! bu ülkede hiç mi adam gibi bir insan evladı şöhret olmayacak...

bi de sosyal medyadan açıklama yapıyor yalancı pislik. birebir o gece yaşananlar şahit olan bir arkadaşımla konuştum, basına yansıyanların 50 kat daha fazlası oldu belki de diyor. sonra da gelip adamlık tribi atmaya kalkıyor. (bkz: hassiktir) oradan...
    3 ... torunusamil
  6. 6.
    Yüksek mevkilerde kankaları olan arda Turan ın cezası paraya cevrilir. Yatırmazlar gibi geliyor bana.
    3 ... portatif
  7. 7.
    (bkz: bu fakir görevde olduğu sürece arda yı alamazsınız)
    5 -1 ... serdarsl06
  8. 8.
    tck 102. maddeye gore adamlik indirimi uygulanacaktir.

hapis cezasi ertelenecek, 2 yil boyunca nargile komuru alimi kisitlanacak ve herhangi bir tavla veya okey masasina 500 metreden fazla yaklasmasi yasaklanacaktir.
    5 ... wake up neo
  9. 9.
    Arda ağır bedel ödeyecek öyle bırakmam onu.
    -2 ... mbappe for president
  10. 10.
    “Kısmen” hakettiği bi cezadır. Daha fazlası verilmeli daha fazla.
    ... hot male