1. ?.
  17 mayıs 08 tarihli var mısın yok musun un özel bölümünde, milli takımın arka planda yaşadıkları tadındaki videonun 15 saniyelik bir kısmında görülen ve gülmekten yerlere yatıran taklit. mimikler, arda nın gözden kaçmayan hafif, kilolu göbeği ve tümer in kopması anahtar noktalardır.

  http://youtube.com/watch?v=y-1L2o47fuQ+

  not: 1:45 / 2:00 arası.

  edit: link ölmüş. bi ara upload ederim.
  7 -2 ... notrinova
 2. ?.
  hareketler, vuruş stili, hatta göbeğe kadar birebir sergen yalçın kopyası olan taklittir. canlandırılan mizansen de doğrudur; yılını ve rakibi hatırlamasam da sergen yalçın'ın son dönemlerinde inönü stadında oynanan bir maçta frikik atıp sakatlandığı ve oyundan çıktığı bir maç vardı. taklidi komik yapan ise gerçekçiliği kadar "tümer geldi, tümere çekil dedi" kısmı ve arkaplanda kopan futbolculardır.
  2 ... daniel tozser
 3. 1.
  gerekli taklittir. zira arda turan' ın kendine has futbol anlayışı ve oyunu vardır. fiziksel özellikleri belki bu taklidi yapmaya müsaittir * ama " yapma bunu yapma bunu " arda son yıllardaki en yetenekli türk gençlerinden biridir. futbol sadece futbol değildir, bazen gülüp eğlenmek gerekir ve arda da antrenmanda, uçakta, maç esnasında gülüp eğlenebiliyor, ne var ki bunda?
  1 -1 ... portakalda vitamin
 4. 2.
  taklit o kadar başarılıdır ki, kameramanın olmayan topun peşine takılması da kaçınılmaz olmuştur.
  2 ... notrinova
 5. 3.
  https://video.uludagsozluk.com/v/arda-turan-26812/  görülmektedir. videoda çalan şarkıyı ararım. bilen varsa bi zahmet. *
  -1 ... mor gomlek
 6. 4.
  --spoiler--
  http://www.milyonlarinsev...cin-ve-okan-buruk-taklidi
  --spoiler--

  çaylaklık dönemleri.
  -2 ... jerry drake
 7. 5.
  (bkz: (vid #88735))
  ... sinekkovar
 8. 6.
  bence arda turan sergen yalçın taklidi yapacağına biraz insan taklidi yapsın.
  ... horozigo