1. 11.
    ülkedeki adaletin sadece tayyip amcayla iyi geçinen insanlara işlediğini gösteren bir karar.

adam olan harbi adam arda turan'ın yaptığı açıklamanın satır araları ise, kabahatinden daha büyük. "Allah’a şükürler olsun ki Türk adaleti bu ağır ithamların çirkin birer iftira olduğuna karar verdi."

allahı işin içine katıyorsun, iyi güzelde; alkollü mekanda ne işin var o zaman ? silahla hastaneye neden gidiyorsun ? eğer sen allah yolundaysan.

komik durumdur.
    3 ... make it bounce
  2. 12.
    Arda tarzı “adamlar” için gururdur hapis cezası.

Mafyatik ve boş adamlar için yani...

Bunun topçu olamayanı, Sedat Peker müridi falan oluyor işte...
    2 -1 ... mavi huydur bizde
  3. 13.
    bu cezası tevkif edilmeyecektir.
    buradan o halde şunu çıkarabiliriz
    belimizde ruhsatsız silahla hastane basıp ayar olduğumuz tipleri darp edebilir hatta sıkabiliriz.
    ... iboli
  4. 14.
    Yüzümü güldüren olaydır.
    ... kunluurabiye
  5. 15.
    yetmez ama evet diyorum. berkay'ın bu işin peşini bırakmamasını, üst mahkemeye başvurmasını diliyorum. arda turan'ın 1 ay da olsa cezaevinde yatmasını bütün kalbimle, bütün duygularımla istiyorum. inşallah yaşattıklarının binbir katını yaşar bayrampaşalı kabadayı kılıklı herif.
    1 ... yazdostum
  6. 16.
    ben Galatasaraylıyım ama bu takoz kafalıyı oldum olası sevemedim. taa gs deki yıllarında gene sevmezdim.
    ... henry helmford
  7. 17.
    hükmün açıklanması sonraya bırakılmış. yani arda, 5 yıl boyunca herhangi bir suç işlemez ise dava hükmünü kaybedecek.
    ... judas
  8. 18.
    Allah'tan karşısındakide bir o kadar ünlü. Demekki sıradan bir vatandaş olsa bu pezevengin karşısındaki, garibanı fetoculuktan falan birde içeri atarlardı.
    ... dinsiz kitapsiz kafir