1. 1.
  edit: başlık başıma kalmış. kaçma ulan fobia !

  başlığın başa kalmasından sonra gelen tanım: arda turan' ın 1,5 sene önce kız arkadaşıyla çekindiği bugun itibariyle internete sızan fotoğraflardır.

  http://profile.ak.faceboo...6/75/l8139031191_7398.jpg

  o fotolar için;

  gdnz: http://www.ipnebasin.com.tr
  13 -3 ... oumar
 2. 2.
  fotomaç ın arda depremı olarak geçtiği haber. çoğu siteye baktım, bu gizli fotoğrafları dedikleri tek bir kare.
  onda da arda başını sevgilisinin bacağına koymuş pis pis sırıtıyor.

  yalnız o fotoğrafta dikkatimi daha çok çeken yataktaki iskambil kağıtları. artık arda sevgilisiyle gömmeli mi oynar yoksa pişti mi bilemem, kendi bilir.

  o meşhur fotoğraf için,
  arda turan ın aşk fotoğrafları

  edu: o fotoğraflardan çok varmış lan, bana da en kekosu denk gelmiş. of ulan sözlük..

  --spoiler--
  işte Arda'nın açıklaması:

  "Arda nın Gizli Fotoğrafları" başlığı ile mahrem kalması gerektiğini kendi kendine itiraf eden bir buçuk yıl önce çekilmiş görüntülerin yayınlanması tek kelimeyle kişilik haklarıma saldırıdır. Buradaki amaç, şahsımı karalamak ve zedelemek adına her insanın özel hayatında yaşanan bir masumiyetin üzerine başka anlamlar katarak kamuya sunmaktır.

  Özel hayatıma tecavüz olarak nitelendirebileceğim ve bir buçuk yıl öncesine dayanan bu fotoğrafları çalıp internet ortamına sızdıranlar ve bunları özel hayata saygı kavramını göz ardı ederek yayınlayanlar hakkında hukuki haklarımı saklı tutacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın.

  Takımımızın zorlu maçlarının olduğu bir süreçte gerek futbolumu gerekse çalışma anlayışımı ve formam için mücadele aşkımı hiçbir dış güç ve entrikanın karalayamayacağını buradan bir kez daha kamuoyuyla paylaşırken bu fotoğrafları yayanların ve basanların kendi aile ve özel hayatlarına böyle bir müdahele yapıldığı takdirde nasıl tavır alacaklarını da bilmek isterdim. Ayrıca hem şahsımın hem de futbolumun bu tür başka konularla yıpratılamayacağını buradan belirtmek isterim..

  Saygılarımla
  Arda Turan
  --spoiler--
  4 -2 ... kadikoy de bir surrealist
 3. 3.
  (bkz: işte o fotoğraflar)

  http://galeri.internethab...lery.php?id=3006&no=1
  2 -2 ... el camino
 4. 4.
  arda'nın çevresindeki insanları sorgulaması gerektiğini gösteren bir olay. fotoğraflar çok da göze batmıyor. ama o fotoğrafların özel olduğu gerçeğini de değiştirmiyor.
  1 ... bagdagul
 5. 5.
  bende o kadar para olacaktı, o fotoğrafta bir tane hatun olmazdı.

  tanım: özel hayattır, karışılması saçmadır.
  4 -1 ... yumusak falan degil bu g
 6. 6.
  sonuçta basının işi bu da kardeşim, sızdıranı niye mahkemeye vermiyor arda.. arda'nın futbolunu beğenen bir galatasaraylı olarak soruyorum o zaman: hırsızın hiç suçu yok mu?
  ... masculine
 7. 7.
  kişilik haklarına tecavüzdür, saçmalıktır, karaktersizliktir.

  not: adamın sevgilisiyle evinde samimi olması kadar doğal birşey olabilir mi ya? hayır benim anlamadığım bu olayın hangi habercilik anlayışı ve hangi haber niteliğinde basına yansıdığı, yani neresi haber bunun?*
  ... erdinaryus professor
 8. 8.
  üstüne vazife olmayan şeylere karışan insanlara kafa atmak istediğim olaydır. *

  kardeşim adamın özel hayatından bize ne la? erkek adam tabi öpecek, tutacak, icabında şaaapacak, sana ne ? bana ne? ona ne?

  kardeşim bu adam futbolcu olarak sahada aslan gibi mücadele ediyor mu ediyor, futbolcu olarak görevini yapıyor yani.. bizlerin bundan başka ne gibi bir beklentisi olabilir ki bir futbolcudan.

  adam görevini yapıyor bizm için önemli olan futbolcu arda, özel hayatı (futboluna olumsuz yansıyabilecek durumlar olmadığı sürece) bizi ilgilendirmez.

  ardamıza da en güzel, en fıstık, en taş, en bilmem bişey hatunlar yakışır ayrıcada.

  bidit: imlâ.
  1 ... buyuyunce moderator olucam
 9. 9.
  arda nın özel hayatına tecavüzdür fekat o fotorafları kimin çektiği de büyük meraktır birileri için. *
  4 ... pergamon
 10. 10.
  bütün ülkede sevgilisiyle öpüşen tek insan muamelesi yapılan ve ayıplanan insanın resimleri. dünyada sarkıların pornosu cıkıor bu kada ayıplanmıor ama insanlar ardaya hç yakısmadı bu diyorlar cidden türk halkı cok ilginç
  ... tenur26