bugün

parası neyse bir şekilde ödeyip çıkacaktır. malesef bir türkiye gerçeğidir.
Az verilmiş bir cezadır sözde ceza magandaya gerçekten de 12 yıl hapis verilmesi gerekirdi ülkede hukuk kalmamış. istediğin zaman ruhsatsız silahınla hastahane basabilirsin!
hapis cezası alıp yatmayacak olmasıdır gerçek olan. kimleri devreye soktu kim bilir!
Utanmadan, sıkılmadan birde sanki haksızlığa uğramış gibi yazı yazmış karaktersiz.
Ve bu karaktersizi kendine ekol alan yüzbinler var bu ülkede.
Büyük ihtimalle infaz edilmeyecek cezadır. Çünkü Arda Turan bir gariban değildir.
ülkedeki adaletin sadece tayyip amcayla iyi geçinen insanlara işlediğini gösteren bir karar.

adam olan harbi adam arda turan'ın yaptığı açıklamanın satır araları ise, kabahatinden daha büyük. "Allah’a şükürler olsun ki Türk adaleti bu ağır ithamların çirkin birer iftira olduğuna karar verdi."

allahı işin içine katıyorsun, iyi güzelde; alkollü mekanda ne işin var o zaman ? silahla hastaneye neden gidiyorsun ? eğer sen allah yolundaysan.

komik durumdur.
Arda tarzı “adamlar” için gururdur hapis cezası.

Mafyatik ve boş adamlar için yani...

Bunun topçu olamayanı, Sedat Peker müridi falan oluyor işte...
bu cezası tevkif edilmeyecektir.
buradan o halde şunu çıkarabiliriz
belimizde ruhsatsız silahla hastane basıp ayar olduğumuz tipleri darp edebilir hatta sıkabiliriz.
Yüzümü güldüren olaydır.
yetmez ama evet diyorum. berkay'ın bu işin peşini bırakmamasını, üst mahkemeye başvurmasını diliyorum. arda turan'ın 1 ay da olsa cezaevinde yatmasını bütün kalbimle, bütün duygularımla istiyorum. inşallah yaşattıklarının binbir katını yaşar bayrampaşalı kabadayı kılıklı herif.
ben Galatasaraylıyım ama bu takoz kafalıyı oldum olası sevemedim. taa gs deki yıllarında gene sevmezdim.
hükmün açıklanması sonraya bırakılmış. yani arda, 5 yıl boyunca herhangi bir suç işlemez ise dava hükmünü kaybedecek.
Allah'tan karşısındakide bir o kadar ünlü. Demekki sıradan bir vatandaş olsa bu pezevengin karşısındaki, garibanı fetoculuktan falan birde içeri atarlardı.