bugün

başlığı okuduğum an aklımdan sadece ‘nude’ geçti.

ya sen o bir buçuk metre boyunla, o göbek, o çirkinlik ile ne yaptığını sanıyorusun.

barcelonada futbol kariyerine bir şeyler katmak varken sırf o takıma gittin diye götün başın ayrı oynamaya başladı.

sen kimsin aw? küçük enişteye bak hele yedek kulübesinin müdavimi bir de film yapıyorlar.

Neyse arda turan diyince nefretime hakim olamıyorum. filmin ismi nude olur kesin
top toplayıcı çocuk.

(bkz: kemalettin tuğcu)
--spoiler--
saplaya saplaya patladım
--spoiler--
Ofsayta düşen adam.
abdurrahman çelebi.
(bkz: abazan)
Adamların dünyası.
ardayı sevmem de bence bu berkay tamamiyle bir tetikçi. ilk önce Caner'in kariyerini bitirdi. Şimdi Arda'nın kariyerini bitiriyor. Benim gözümde başka bir açıklaması yok.
çukuru kazarım, içine sıçarım.
15 senede devri alem olabilir. bayrampaşadan floryaya floryadan manisaya manisadan tekrar floryaya floryadan madride madridden barcenolaya barcelonadan başakşehire başakşehirden başladığı nokta olan bayrampaşaya. belki de bayrampaşa cezaevine.
Sözde Adam.
Film olacak ne yaşamış ki. Ama "göt kalkması" adlı belgesele materyal olabilir.
Yürüyüş.
Al aşkını sok gözüne.
görsel
Arda(marı) çatlamış adam.
(bkz: my friends hot wife)

oo diziymiş bu. konuk oyuncu olarak görmek isteriz.
görsel
Türk insanı.
persona non grata.
Çekilmişi Var zaten.
(bkz: ya ya ya şa şa şa)
filmin ismini bilmem de filmin tanıtım müziği (bkz: ama evlisin) olurdu.
böyle psikolojik travma dönemlerinde psikolog görüşmelerini falan belgeselleştiren falan bir reality show iyi gider aslında. günlük yaşamadından, sinirlenmelerinden, evinden, psikolog görüşmelerinden kesitler olan, bol itiraflı, ağlamalı, sinirlenmeli, gülmeli bir reality show. acun'un kankası madem yapsın. siyaset izleyeceğime bunu izlerim valla.
zırtapoz.
yokuş aşağı olurdu bence.