1. 1.
    kesinlikle iyi analiz edilince ortaya çıkan gerçek durum. arda liverpool un sol açık ve sol kanat futbolcusuna ihtiyaç duyduğunu biliyor. kendisini iLE BiR ZAMANLAR ilgilenildiğini biliyor. chelsea, Manchester United, arsenal, barcelona veya real madrid in onu almayacağını bildiği için. en uygun isim olarak liverpool olduğunu biliyor. son zamanlarda iyice çığırından çıkan ''liverpool a gitmek istiyorum'' açıklaması yüzde yüz bununla bağdaşırılmalı.

kesin olan şu ki; arda liverpool a gitmek isterim açıklaması da işe yarıyor. gerçekten zekice bir taktik. sezon sonu büyük ihtimal ile benim görüşüme göre liverpool da forma giyecek. taktik uygulamak yararlı ama yakışmıyor. oranın taraftarları şimdiden yönetime arda liverpool taraftarı onu almalıyız diyorlarmış. yani işin özü. taktiğini güzel bir şekilde uyguladı. benim hoşuma gitmedi o ayrı. *

http://www.milliyet.com.t...207064/default.htm?ver=60
    2 -1 ... efsane yazar
  2. 2.
    (bkz: arda nın evde fm oynaması)
    4 -1 ... wecihii
  3. 3.
    (bkz: arda nın liverpool da oynayamayacağı gerçeği)

edit: dur şimdi bir açıklama yapasım geldi yanlış anlaşılmayım. *

transfer olabilir ama ben oynayamacağını düşünüyorum. gitse dahi bu performans ile dikiş tutturamaz. çok çalışması lazım. haa ama bu demek değil ki kötü futbolcu. çok yetenekli ama l'pool'da oynayacak kadar üst düzeyde bir performansı yok.

özel mesajı afişe etmek gibi olmasın. * *
    4 -3 ... jamal sellami
  4. 4.
    Gitse bile arda biraz fazla ağır futbolcu orada başarılı olurmu bilinmez. ingiliz futbolu öyle 90 dakikada 3 hareket yaparsın iyi olursun anlayışlarından değil orada güç lazım, nefes lazım, çabukluk gerek eğerki bunların hiçbirisi yoksa o zamanda çok sağlam bir tekniğin olması gerekki bu açığı kapayasın değilmi. şuan ben ardada ne güç ne nefes nede çabukluk görüyorum, teknik desende öyle aman aman birşey yok birde futboldan anlamayan bir kesim bu adamı messi ile kıyaslıyorya ona şaşırmamak elde değil. fakat yinede arda henüz genç 22 yaşında eğer çabalarsa gücünü ve nefesini arttırabilir işte o zaman tutunabilir bu zor ligde. ben yinede ispanya'nın ona daha iyi geleceğine inanıyorum.
    2 -1 ... bluetiger
  5. 5.
    tuncay sanli'nin bile stoke city gibi bir takimda anca oynadigini düsünürsek, ise yaramayacak bir taktik oldugunu görürüz.
    2 -2 ... kapucino
  6. 6.
    işe yararlılığı tartışılabilecek taktiklerdir efendim. onun yerine şöyle tezgah ayarlayıp, cep telefonu everton marşı* çalan birini duyunca mosmor kesilip, külhanbeylik yaparak liverpool ruhunu(!) cümle aleme ilan edebilir.
    gerçi oranın medyası ve taraftarı, hanimiş benim aslanıma nidalarıyla bu tip provakatör topçulara çanak tutuyor mu orası muamma.
    2 -1 ... lefter bartu de souza