bugün

gençken gerçekten karizmatik adamdı. leonardo dicaprio'ya hafiften andırdığı için yerli leonardo diyorlardı birde o dönem yıldız asyalı ile sevgili olmuşlardı. daha sonra hasta olduğunu haberlerde duyduk. hareketleri anormal değildi belki ama biraz sorun olduğu bir gerçek. umarım hastalığı atlatır ve dizilerde kendisine rol verilir.
görsel
görsel
nerede kalmıştık?
iyi bilirdik.ewed
görsel
kafayı sıyıran eski oyuncu.

duraklarda sokaklarda falan yatıyor.
Şanssız insan. Çoğu dönemimiz ünlülerine göre daha sakin bir hayat yaşamak isteyip, bulunduğu ortamı yapmacık bulup içinden sıyrılmak isterken sıkıntılar yaşayan ve bir an önce eski günlerine dönmek için çabalayan insan.
gencken soyledigi ley lim ley turkusunu dinleyip dinleyip vay anasini satiyim dedigim adamdir.
eskiden türkiye standartlarının üstünde bir yakışıklılıgı vardı şimdi ise klasik türk erkegine dönmüş yazık oldu adama.
Para için soyunanların ALLAH için giyinenlere laf söylediği iğrenç bir çağda yaşıyoruz..!

demiş reis.

https://twitter.com/ArdaKuralresmi
kafayı üşüttüğünü sanmıştık ama, o emsali olmayan eski kaşarı fena tokatlamış!
helal olsun, hakikati söylemiş.
Reyizin gansta's Paradise sı

https://youtu.be/95p8HaFHQuA
Hasta üşütmüş delirmiş diyorsunuz da, her şer'den bı hayır çıkıyor derler ya, onunki de öyle yaşadığı sorunlar onu derinliğe itmiş ve konuştuklarını dinledikçe yüklü bir insan olduğunu kavriyorum yani saatlerce konuşsa dinlerim sıkılmadan çünkü tecrübe, yaşanmışlık ders..
yakışıklılıktan, dünyanın en hızlı çirkin insanına dönüşen yarışması olsa, açık ara 1. olacak medarı iftiharımızdır.
psikolojik rahatsızlıkların verdiği deformeyi anlatan abimiz. fiziksel acı canını acıtır, ruhsal acı adamın .... koyar.
gözümüzün önünde tertemiz deliren adam.

10/10 hayat.
emret komutanım isimli belalı dizide oynayan oyuncu. o dizide oynayanlar iflah olmadı. genç yaşta ölen bile var.
Eyvah kızım büyüdü dizisinde efsane olan oyuncudur kendisi.
kariyerının başında yerli di caprio olarak lanse edilmişti.
samimiyetsiz ve ambalajcı tayfanın tekraren, neydi ne oldu, yakışıklılığından eser kalmamış dediği, adamdan daha fazla adamın fiziksel görünüşünü mesele edindiği oyuncu, ufaktan da düşünür.

Bu adamın kazanımları yitirdiklerinden fazladır.
Zaten işinde gücünde, işletme sahibi.

Sizin deli dedikleriniz sizden daha akillıca iş yapıyor. Kendi halinize bakın.
Tutunamayanlar dizisinde görmüştüm en son. Eski formunu kilosu dışında kaybetmemişti.
kral setlere geri dönüyor

https://youtu.be/RTgho21cPHw
Tamamen iyilesmis oldugunu dusunmedigim adam. Davranislarindan ve konusmalarindan hala yolunda gitmeyen bir seylerin oldugunu anlamak icin psikiyatrist olmaya gerek yok. Bu medya, bu adami harcadi. Tekrar gundeme getirilmesini dogru bulmuyorum. Para pesinde kosan bir yapimcinin da bu adami alip, basrolde oynatacagini hic dusunmuyorum. Sokaktaki herhangi bir adamdan bir farki kalmamis. Yok mu su adamin anasi, babasi veya bir sevdigi? Su medya maymunlarindan cekip kurtaracak ve temiz bir sayfa acacak? Gundemde tutulup, eski gunlerine dondugunu soyleyip, bu adami da o havaya sokarlarsa yakindir intihar haberi. Dilerim olmaz ama sonunu iyi gormuyorum.
Arda Kural maalesef kötü bir psikolojik buhran geçirdi. umarım çabuk iyileşir.