1. 1.
  Güzel bir milli takımdır.
  5 -1 ... richard harrow
 2. 2.
  aşırı güzel mili takımdır, oraya mehmet topal da ekleyelim.
  2 -1 ... penald
 3. 3.
  isveç’ i deplasmanda yenebilen takımdır. Kimse aramadı bunları son maçta.
  ... 17 25 08 00
 4. 4.
  açıkçası uzun zaman sonra milli duygularım yeşermeye başladı. çünkü şu anki çocuklar bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. amatör ruhlarını koruyorlar. primci ya da lakayt değiller ve beni temsil ediyorlar diye hissedebiliyorum.

  fakat arda'yı görünce bırak beni temsil etmesini, başka bi ülkeden olsaydı keşke diye geçiriyorum içimden.
  2 ... the outsider
 5. 5.
  burak paragözü de yok onu da yazın. çok şükür manisalılar grubundan kurtulduk. bir de kumarbaz hakan balta vardı bu ekipte sigara falan içerdi antrenmanlarda. o da bu ekiptendi.
  -1 ... masklavi
 6. 6.
  şaklabanlardan arınıp gerçekten takım olma yolunda emin adımlarla ilerleyen milli takımdır. unutmayın dünya kupasına bu şaklabanların nazları yüzünden çıkamadık. bu heriflere fazla yüz verirsen astar ister. sen busun sen en süpersin sen harikasın takımı sırtlıyorsun sen olmasan sol kanat olmaz sen yoksan kale boş kalır gibi davranırsan götü kalkar nazlanır bensiz bir hiçsiniz diye düşünüp takımın tel ele muhtaç olduğuna inanır. bakın dün akşamki cengaverlere 30 dk izleyebildim maçı ama o kadar güzel ve keyif vericiydiki. Ben uzun zaman sonra ilk defa milli takım maçlarında bu kadar güzel gol pozisyonları kazandığımız bir maç izledim. eğer fatih terim hala takımın başında olsaydı bu tek elciliğe devam edecek ve milli takım asla bu denli genç kanlara ulaçamayacaktı. fatih terimi milli takımın başına geçirmek kapısına kilit vurulmaya denktir.
  edit: bunlar gibi bi şaklaban eksilemiş kesin pislik bir holigandır.
  2 -1 ... wardenclyffe