bugün

Mumla aradığım yazar gördüğüm üzere adına açılan başlıkta en çok konuşan tabiri caizse boşboğaz birkaç yazar gördüm tek tek okudum ama üzülmedim de değil farklı olanın kabileden dışlanması gibi birşey bu ama neyse dönerse haber etsin.
Ne kadar zıt görüşte olsak da gitmesi üzmüştür.
üslubu eleştiriye açık ve bana sorarsanız fazlasıyla keskin. ancak kesinlikle boş bir adam değil, kurduğu cümlelerden belirli bir okuma geçmişinin olduğu ve akademik yatkınlığı olduğu görülüyor. haddime değil belki ama, dostane bir tavsiye olarak şunu söyleyebilirim, yanlışın yaygın olduğu yerde, doğru olanı doğru bir şekilde söylemek zorunluluğu vardır, yoksa antipati yaratır, ciddiyetini kaybeder.
trollerken kullandığım feykimdir. artık ihtiyacım kalmadı, silebilirsiniz.
Dört dörtlük yazar, sana bayılıyorum kardeşim artı oylarım hep seninle birlikte olacak.
felsefe cahili, işsiz, beyinsiz.
Zeki hemde oldukça, kendince türettiği sıfatların ucu sivri, ve yöneltilen kişiler ve topluluklar için bu böyle değil yada olamaz demek taraf tutmak yada sevilmeyen birinin doğru sözüne tutarsız diyerek ona zarar vermeye çalışmaktır.

Başlıkta ismi geçen kişinin yazıları fikrimce genelde tartışma ortamı oluşturuyor bu tartışmalara doğru olarak betimlenen konulara terslik yapalım ezmeye çalışalım vs kafasıyla yönelmeniz aciziyet bence yapmayın doğruca yazın tartışmaları küfürleşmeye götürmeyin lütfen.

-Teşekkürler
Olm hakkındaki tespiti en iyi tibb yapmıştı lan. Giriyi gördükten sonra o gün bugündür yazdıklarını pek ciddiye alamıyorum. Umarım en yakın zamanda sevişirsin.
Bundan 5 tane bulun bana yarın devrim yaparım.
Güzel yazıyor kardeşim bırakın yazsın, isteyen istediğini eleştirir, adam küfretmiyor bilgilendiriyor size ne, ha küfrediyorsa da okumadıysam bilemem ama ben severek okuyorum.
tebrik ediyorum, tanıdığımdan beri üşenmeden sadece okuyup ulan ne yazılabilir bu başlığa demekle yetindiğim onlarca başlık açtı, yüzlerce entry girdi, baya baya haftalardır hayretler içerisinde bu yazarın aktivitesini izledim hatta arada sohbet dahi ettik.

sonuç: elhamdülillah hala müslümanım.
Ben seviyorum bu yazarı. Yobazlar ölsün. Teşekkürler.
Yazdıklarını okuyup okuyup hiçbir şey anlamadığım yazar. Cümle cümle okuyorum yine anlamıyorum. Laf kalabalığı yapayım derken konuyu dağıtıyor. 2 cümlede yazılacak şeyi 6 paragraf halinde yazıp 'uzun yazdım ben haklıyım' diyorsa şayet; burada bunları okuyan Yok asıl sen haksızsın arch kodu.
Sözlüğün amına kodu.
Kendini insan sanan fakat insanliktan bihaber insan taklidi yapmak isteyip fakat onu bile beceremeyen . ismini bile koyamıyorum. Dua etsinki onu da allah yarattı .
Saçma salak yazıları,
Dinimize dil uzatmaları bizi etkilemeyen yazar diyemicem yazarımsı yaratık.
Boş riyakar konuşmaları ile bizlere dil uzattığı yetmiyormuş gibi
kendisini yaratana şükür edeceğine allah cc. Ye bile dil uzatıyor. akıbeti belli olan bu ve bunun gibi insanımsi lar çook geldikleri gibi
Gittiler kendi lağımlarına ve hala utanmadan aramızda yazıp yer almaya çalışarak beslenmeye çalışıyor olsun yazssın bakalım ama sana burda ekmek yok .
Bu dünyada herkese dil uzatarak hakkına girebilirsin de bu yalan dünya yok olup gidince ahirette hangi deliğe kaçmak istesen o delik ateş olacak zaten allah seni ibretlik yaratmış net insanlar biraz durup düşünmeli arada bir silkinmeli "ben ne yapıyorum ne düşünüyorum bütün dünya yalancı da bir tek ben mi doğruyum "diye.!
Yeter artık sus da insan sansınlar, hem bu arada motorun soğur belki.!
Çok yazar boş yazar.

Kısa ve net oldu ama gerçeklerden kaçılmaz ne yazıkki.
Anladığım şu Ya çok boş yada çok mutsuz.
Sözlükte hakkımda yazdıklarının tersini kanıtlamak için dm den iletişim bilgilerimi paylaştığım yazar.

Beklemedeyim. Troll mü gerçek mi göreceğiz.
Kaç gündür sol taraftan düşmeyen bir tip. Baktım ne yazıyor diye. islama inanan herkes kötü herkes sapık herkes bilmem ne deyip duruyor. Kendisi nasıl bir çevrede yetiştiyse herkesi onlar gibi sanıyor galiba. Bir de laf salatası yapıp cevap verip bir şey dediğini sanıyor okuyorsun zaman kaybı. Allah akıl fikir versin. Evet.
Kendisiyle tanışmak, sohbet etmek isterdim. Değişik bir kafası var belli. Ama dayanabilir miydim bilmiyorum. Fazlasıyla saldırgan, aşağılık bir üslubu var. inanmıyorsun anladık da bu nefret söylemciliğini de bırak. Yaptığı ahlaksızlıktan başka bir şey değil. Ateistlerin yüz karası.
An itibariyle 15-20 yaşında bir delikanlısın diye beni hesaba çeken yazar.

Yahu insan bir bakar önce bu yazar kaçıncı nesil diye?
8 yaşında üye oldım sözlüğe evet.
bu çocuk beni varsayımsal düzlemin belirsizlik ilkesinde öldürecek.
görsel
Arch koduna yürümektir.

Arda turan bile bu kadar yürümedi bacım. Hala ulaşamadın mı sen Archa(bu kesimi ingilizce oku).
Geçmiş olsun.
güncel Önemli Başlıklar