bugün

Azılı kafir. Allah mübarek cuma günü hürmetine kahhar ismi şerifi hürmetine kahreylesin.
Severiz. Koşturadursun.
Oberst biraderim sen akıllı adamsın. Solcu olmana rağmen islam düşmanı ve ateist değilsin. Üstelik bu vatan için,ezan,bayrak için canını ortaya koyan bir babanın evladısın. Böyle bir kafiri nasıl desteklersin. Sana yakıştıramadım. Mesele siyaset meselesi değil.bununki kafirlik meselesi.
hayal fantezisi oldukça geniş yazar. (#45342242) madem şeyhlerimiz ılık salep ikram etmişler sana da ikram edelim istemezsen zorla ağzına verir zorla içiririz yavrucum..

görsel
kaliteli , çok bilgili bir yazar . bu çapta insan sayısı çok az ....
amerikan talimatıyla , müslüman ülkelerde fitne çıkartan , yüzbinlerce
müslümanın ölümüne , sakat kalmasına , evsiz kalmasına sebep olan
münafıkların eleştirdiği yazar .arbutus kimseye zararı olmayan, efendi bir insandır .
utanmadan camide mülteci suriyeli kadının , hem de evli , namusunu çalanlar başkasına
laf ediyor . zina namus hırsızlığıdır ....
dünyada ışid , türkiyede akp islamiyete tarihte görülmemiş zararlar vermiştir ....
ilahi adaletten kaçış yok .....
Kendisini yazılarından takip ettiğim kadarıyla Türk oğlu Türk ve de Şamanizm inanışı olduğunu hissettiğim ak şak şak hoplatan yazardır.ilgi ile takip ediyorum.
cumhuriyet okullarında yetişen pırıl pırıl türk gencidir. osmanlı döneminde oğlancı varmış cumhuriyet döneminde hiç olmazmış olmamış diyen zevat. heee yavrum öyledir asıl bu dönemde daha çok var lgbt üyeleri derneği cumhuriyet döneminde kuruldu ülke cuhuriyet döneminde görmediği kadar ibne gördü halada artıyor ama kıstas yaparken bunların hesabını yapmıyor. burası sözlük bi yazıyı sevmeyebilirsin ama hakaret edemezsin ben sana hiç en ufak hakaret ettim mi etmedim etmem tarzım değil ama sen en az on sefer hakaret ettin ne

görsel
(#45345265)
frank resmini buraya atmış. sözlük yazarlarının fotoğraflarına atmalıydı. yanlış başlığa niye atmış acaba?
şu girisiyle (#45376661) müthiş cahil olduğunu ispat eden zevat. aklıca marmarayı falan ak parti değil yabancı firmalar yapmış eeeeeeee para benim değil mi ihale açarım kim alrısa o yapar bunun gavuru müslümanı mı var önemli olan bi eseri ortaya çıkarmak değilmidir. o zaman bizimde iha siha tiha bayraktar tb2 leride yabancı ülkeler alıyor oranın halkı bunu türkler yaptı geri verin diyeni duıydun mu. yav arkadaş kemalist demek takoz demektir derdi eskiler gerçekten boşa söylenmemiş.

görsel
bu sözlükte çok insan tanıdım. moonlight sonata gibi insancıl yöneticiler de tanıdım, titanik gibi sıcak kanlı hoş sohbet insanları da, kurgankt66 gibi donanımlıları, tengir budun gibi araştırmacısını, kukla gibi eğlencelisini, lord marcus gibi ters psikoloji yapan trollünü, hbbia gibi kaliteli trollünü vs vs. ama arbutus gibi entelektüel bilgi birikimine sahip birini görmedim arbutus'tan başka.

mesela selim pusat var. adam belki son 10 yılda 10 entry girmemiştir. eski entrylerine rast gelince sonuna kadar okurum. keşke boşlamasaydı da yazsaydı derim. arbutus da işte boşlamayan, yazmaya devam eden bir user.

frank gibilerin izlediği yol belli. bu tipleri itin götüne sokup çıkarsanız bile konuşmaya yüzleri vardır, utanma bilmezler, haya nedir anlamazlar, yüzleri kızarmaz. arbutus ve arbutus gibi, rumeli gibi, tengir gibi, titanik gibi, kurgankt66 gibi kişiler bu tipleri; onlarca, yüzlerce defa yalanını çıkarmıştır ama hala ilk günkü kadar yazabilirler. sorun değil yani bunlar için.

neyse lafı fazla uzatmayım, kalemi kılıçtan keskin ola. bir user.
çok bilgili ve saygılı bir yazardır .....
bikaç format dersi vermek istediğim zevat. tamam cahil olabilirsin bi başlık açlırsa yazdığın zaman başlığın tanımını yaparsın başlıkta yazan yazarlara karşılk vererek tanımın geçerli olmuyor. üç beş yıl önce olsaydı sen asla yazarlık yapamazdın online sayısı düşünce sen gibi iş bilmezlerin tanımı başlığı tamımlamadığı halde silinmiyor. ben kimeye karşılık yazmam yazar geçerim sen sen gibi 3 kişi daha var tanım yerine karşı düşünce ne yazmış ona istinaden yazıyorsunuz. her başlıkta frank böyle yazmış frank şöyle yazmış eeeeeeeeee sende fikrini yaz beni iknaya çalışma zırto.

görsel
ulunun antenman yapmak amaçlı kullandığı zevattır. bu arkadaşa ameliyatla yüz kızarması nakletmek lazım. gerçekten çok yazık.

görsel
insanların kutsallarıyla ilgili bu kadar abartılı yorumlar yapmak bence hoş değil. 50 lira çok. bira da 2 lira olmalı, namaz için turnikelerden geçiş de 2 lira olmalı.

madem bizim birayı sevdiğimizden daha çok seviyorlar allah'ı, günde milyonlarca dolar kazanç sağlar ülkemiz. gerçekten çok yazık...
Sözlük kalitesini arttıran yazarlardan. Kalemi keskin olsun.
beyefendi bir insan ve çok bilgili bir yazardır . bu arada sakin olalım . birbirimizi
kırmayalım . ana - bacı - namus hakkında konuşmayalım . bu konuşmalar arbutus
unedoya da , frank lucasa da yakışmaz . yakışmıyor .
ülke ve dünyanın durumu kötü , moralimiz bozuk ancak dünyayı biz yönetmiyoruz .
Adam gibi adamdır.
görsel
https://www.youtube.com/watch?v=RKzIyKAEQTI

ödeşmek adettendir (#45527998) hanım abla.
o hayal gücü değil attığının aynısını atmak amaç. osmanlı sevdalısıyım siz gibi fransız sevdalısı değilim? oğlan olduğumdan şüphe duyuyorsan yanıma gelirsin sana uygulamalı nefesini keserek gösteririrm klavyeden erkeklik taslamayla olmuyor bu işler.
Oo kavga var. Koşun!
tamam koşmanıza gerek kalmadı. malum trolün gecelik ayarını almasıyla kavga bitti.
görsel
polemik yapmaya gelmedim devamlı nik altıma gelip hakaret eden sensin ben değil.

benim secerem allaha şükür belli safkan türküm orta asyadan gelmişiz devşirme olan sizsiniz biz değil devşirme olmasan osmanlıya karşı kin gütmezdiniz. kimbilir kimin torunlarındansın. sana özelden gerekenleri yazdım umarım uyarsın devam edersen ben sonunu düşünmem gerken cevabı fazlasıyla veririm. sen nesin ki senin söylemnle düşüncemden vazgeçicem işini yazarlığını yap eleştireceksen adam gibi eleştir hakaretvari yazarsan frankın farklı yüzünü göreceksin ibrahim demedi deme.

görsel
o değil de şu yukarıdaki dansçı kadını 10 yıldır görmüyordum neredeyse. o videonun orijinali çok daha iyi ama bulamadım şimdi.
güncel Önemli Başlıklar