bugün

Benim bisikletle bile onlardan daha iyi iş yürütebileceğim kargo firması. Allah belalarını versin.
(bkz: neden ptt tercih edilmeli)
Mavi jeansten aldığım ürünü adres bulunamadı üç kağıdıyla getirmeyen kargo.Okulum yerinde duruyor aynı adla başka okul yok.Bir daha tercih etmeyeceğim kargo.
Gerçekten kötü bir kargo firmasıdır. Hani uzun zamandır kullanmıyorum ama ne zaman bana aras kargo ile bir sy gelse bir konuda sıkıntı illaki olur. Zaten bu yüzdendir aras'la kimseye bir sey göndermiyorum.
okuduğum şehirde, KYK yurduna teslimat yapmayan bir şubeye sahip olan kargo şirketi.

evde kalıyorum, evde olurum olmam kargo gelip gitmesin diye arkadaşımın KYK adresini verdim bir kaç kez. güvenlik teslim alabiliyor eğer önceden söylersen.
diğer şirketlerde sorun yok hatta yurtiçi kargo bulunduğum öğrenci bölgesinde -eğer kargolar ulaştırılamamışsa- akşam belli bir bölgeye gelip kargoyu teslim almanızı bekliyor.

bunlar bırak mesai saati dışında kargo teslimini devlet yurduna teslimat yapmıyor. herhangi bir gerekçeleri var mı bilmiyorum, büyük ihtimalle servis yetmiyor diyorlardır. ama en kolay teslimat yapacağı yer yurtken merkeze gidip almamızı beklemeleri inanılmaz saçma.
rezil kere rezil

pazartesi günü anadolu yakasından verdiğim

zarfı beşiktaşa daha teslim edemediler.

öküz desem öküze ayıp olur

zokuk bir firma.

uzak durun.

rezil.
kötüdür. ama sürat kargo kadar da kötü değildir emin olun.
Gelmek bilmeyen kargo. Eve geldik sizi bulamadık telefona cevap vermediniz, dağıtıvıya çıkmıs şubede yok. Dağıtıcı gelmiş sizi evde bulamamış.
kalitesiz kuryeleri vardır. yoksa firma işleyişi fena değil
size mesaj olarak kargonuz elimizde diye bir mesaj gelir ve internet sitesi linki gönderirler kargonuzun durumunu takip etmek için.. internet sitesini açarsın güvenlik no girsesin boştan boş bir sayfa çıkar gönderilen tarih boştur hesapta kargonuz yoldadır 5 6 gün oldu kargonuz yolda yazıyor ulan benim kargom dünya turumu yapıyor. hizmet kalitesi sıfır sıfır sıfır rezalet. müşteri hizmetleri numarası meşgul. iğrenç ötesi bi kargo şirketidir. eğer internetden sipariş verilecekse aras kargoyu seçmeyin. aras kargo pişmanlıktır. bu arada 2 mahalle ötede merkezi evime o kadar yakın inatla bekliyorum 6 gündür bunlar ne yapıyorlar bilmiyorum black friday yoğunluğu diyoruz ama 6 7 gündür nasıl bir yoğunluktur 2 mahalle öteye gelemediniz anlayamıyorum insan utanır mesai çıkışında al abi bu size gelmiş çak bir imza gidelim der. yani berbat ötesi iğrenç bir kargo şirketidir. acilen elaman ve bir kaç tane telefon alması gerekir. telefonları 7 24 meşguldur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.