bugün

black fridat diye hepsi buradadan alışveriş yaptık neyse. bu kargo şirketi adresi yanlış yazmışsınız diyor. yanlış dedikleri adreste devlet hastanesi adresi.
irsaliye kaybedip, ürünü 5 gün şubede bekleten kamyon şirketi.
asla ve kat'a sizi evinizde bulamıyorlar.

yok ya mümkün değil.

ailecek evdeyiz, son 1 haftadır 2 ürün bu adamlar tarafından gönderilmiş, ikisi de yok piyasada.

he sebebi belli malum şubelerine uzağız ya ne gerek var hizmete, eve servise, sonuçta hayrına getiriyorlar?!
Evde bulamayan sirket.
Evde bulamadigini telefonla, sms le ya da email ile de bildirmek zahmetine girmiyorlar.
Yalnizca evde bulamiyorlar. Eger siz kargonuzun pesine dusmezseniz size kargo mu gelmis, tekrar geri mi gitmis haberiniz olmaz.
şubesini aradığınızda sizi telesekreter karşılıyor müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum dediğiniz anda bu hat meşgul diyip pat kapatıyor. Sonra yine arıyorsunuz yine aynı şey . Yine ve yine . (bkz: ağam bizimle eğleniy)

Edit : Adresi buldular ! ay ben şok!
sürekli sizin evde olmadığınız vakitlerde kargo paketi teslim etmeye gelen şirket. sizin ben yapacağınız işin çok afedersiniz ama ta amına koyayım. yediğiniz her lokma haram olsun.
100 gramlık slikon + kulaklık paketini 5 gündür getiremeyen aciz kargo firması. 100 gram ulan 100 bir de 2 gün geldik bulamadık diye mesaj atmışlar. evim köşede yani bariz görünmekte. kapı numarası sokak adresi açıkca belirtilmiş. şubeyi arıyorum genel merkeze yönlendiriyorlar. "sınırı aşmamak" kaydıyla azımdan geleni söyleyip rahatlamak istiyorum. ben çağrı merkezindeki hanımla niye muhattap olmak zorundayım ? ver bana uğursuz köpeği ben onla çat çat konuşayım. akıllansın bi. bugün de başak birine teslim ettik diye mesaj atmışlar. var ya taş çatlar taş. hepiniz mi akplisiniz nedir bu kafa anlamıyorum ?
tüm gün evde olmama karşın bana evde yokmuşum gibi sms atıp bu yüzden kargonuzu getiremedik diyecek kadar yalancı, güvensiz bir firma. bu firma ile çalışan şirketlerin ben taaaa.....
Tüm kargolar aynısını yapıyor. Kimi kullanıcaz
kendisi ile kurumsal anlaşmak yapmak için 2 haftaya yakın beklediğimiz firma. alt kademe çalışanlar bu denli iyi iken üst düzeylerden mail beklemek filan azap üzümleri. mesela ben hala şifremi ve kullanıcı adımı genel merkezden öğrenebilmiş değilim.

dilerim amazon türkiyeye girdikten sonra bu kargo firmaları kendine bir çeki düzen verir. alayından bir cacık olmaz.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.