bugün

Bugün sipariş ettiğim ürünü bu kargoya vermişler. Verdikleri şube mimaroba benim evim kadıköyde. Artık 2 aya gelir heralde.
uzak durun.
Sipariş verdiğimde mecburi kullandığım ve sürekli kargomu evde bulunamadığınız bahanesiyle getirmedikleri şirket. Şikayet ettiğimde tıpış tıpış getiriyorlar. Karabük şubesi çalışanları iyi insanlar ama her gelişlerinde kedi evde mi sevebilir miyim diye kedimi soruyorlar.
Mecidiyeköy'den Silivri'ye 6 günde bir paketi taşıyamayan kargo şirketi. Ulan 6 koca gün!

Aras kargo pişmanlıktır uzak durun.
benim eve 3 günde gelen kargo şirketi..
görsel
ankaradan karabüğe 1 günde kargo getiremeyen kargo şirketi. işin komik yanı karabük sanayi sitesine gelip karabüğe gidememiş kargom. yarın gelir mi orasıda meçhul. yurtiçi kargo daha iyi bu şirketten. o kadar diyeyim. yurtiçi kargoyla izmirden karabüğe ağırlık seti 1 günde gelmişti. hizmet 0.
Kargonuzu, bulunduğunuz ildeki size en yakın şubeye getirebilen ancak dağıtıma çıkarmayan ve 3 gün sonra, size haber vermeden, geri aldığı yere iade eden sinir edici kargo şiketi. Yurtiçi kargo çok daha iyidir.
müşteri hizmetlerini müzik dinletmek için kurmuş firma. şubeleri de aynı bok aq.
Türkiyenin en kötü kargo firmasıdır net.malesef bazı alışveriş siteleri bu kargoyla anlaşmalı.o yüzden kullanmak zorunda kalıyoruz ve bu kadar sorunlu kargo şirketi görmedim.adresi yanlış yazan aras kargo çalışanın yüzünden kargo istediğim yere gitmiyor müşteri hizmetlerini arıyorum haklısınız haklısınız diyorlar ama kargoyu doğru adrese yönlendirelim demiyorlar.bu sadece bir tanesi
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.