1. 41.
    Topyekün iflasa gidiyor firmalar. 250 aile demek bu işten çıkarma. Insan olmak lazım, azıcık vicdan.
    1 ... huzursuz adam
  2. 40.
    kargocular için hayırlı olmuş. tüm şirketler insanları köpek gibi kullanıyorlar. 25'lik gençler çöküyor git gel getir götür. vallahi son gelen kuryenin saçlarında beyazlar vardı. asgari ücrete bu eziyet çekilmez. kargo kuryelerinin maaşı artmalı.
    1 ... asla osurmam
  3. 39.
    var mı açıklama aras kargodan? sanırım şimdilik yok e o zaman napalım diyelim geçmiş olsun işçilere. ama asıl aras kargoya geçmiş olsun yandılar. güven sıfır artık. zaten kurye konusunda inanılmaz kötüler. telefonları açan yok zamanında gelmiyor hiçbir şey. bakalım nolcak
    1 ... messinin sol ayya
  4. 38.
    ekonomik kriz mi yoksa firmanın pejmürdeliği mi? Adamlar çağrı merkezine eleman almışlar hepsini sonra da proje bitince yallah demişler bu nasıl vizyonsuzluk zaten bunu da ancak aras kargo yapar.
    1 ... sizlere omur gittim ben
  5. 37.
    ''ülkede kriz yok algı operasyonu yapılıyor ...''

şu an harcama olayına girmeyin. elinizdeki varlıkları döviz ve altına çevirin ve bekleyin. ne zamana kadar. ya baştakiler bırakıp kaçana kadar. ki öyle olacak gibi. veya lastik kopana dek.
    -1 ... mkezer56
  6. 36.
    imamoğlu yüzünden olan bir durum. geldiğinden beri herkesi işten çıkartıyor insanların ekmeğiyle oynuyor.
    -1 ... updullah avici
  7. 35.
    iş güvencesi yoksa geçmiş olsun işçileridir.
    ... ne demek alindi
  8. 34.
    Valla vay geldi aras kargo'nun haline. ben zaten bir kargo bekliyorum pazartesi elime ulaşacaktı ulaşmadı arıyorum açan da yok. boş bir firma bulaşmasın kimse
    ... anan asli pizza
  9. 33.
    Bu kışta kıyamette, insaf denilesi.
    1 ... kezi
  10. 32.
    şimdi Twitterda gördüm ben de. Hiçbir açıklama yok firmadan. Yazık günah işçilere. insallah paralarını almışlardır yav. ne biçim firmalar var
    1 ... goygoygoygoy