bugün

zamanında kendisine yavşayan elçin sanguyu reddetmiş

şuan bişmandır heralde*
akranı çağatay"dan çok daha iyi oyuncudur.
(bkz: bulut)
(bkz: nemli)

anası yağmurlu bi günde doğurdu herhald.
bir erkek olarak oyunculuğuna ve kendisine hayranım abi. delikanlı adam.
Çağan irmak filmi tamam mıyız da gayet iyi oynadığını düşünüyor olsam da dizide ( icerde ) oyunculuk konusunda genel bir sıkıntı var.
kendisinde oyuncu sesi yok.
Silik bir tipi var. Yakışıklı değil. Girdiği tripler falan vasat. Flash tv oyuncusu gibi.
http://www.youtube.com/watch?v=OYgrkOLSbmc

http://www.youtube.com/watch?v=5PIjqsnugOo
kibirli olduğunu doğrulayan şeyleri işittiğimden beri soğudum ama severdim kendisini.
son projesi içerde ile kendini baya ispatladı helal olsun koca yürekli çocuk. zaten ablası müzisyen, abisi de oyuncu orçun iynemli. biz hala muşşşşşşşşşşşşşşş.
25 Ağustos 1990 istanbul doğumlu oyuncu.
çağatay ulusoy'un bile oyuncu olarak nitelendirildiği bir ülkede eleştirilmesine şaşırmadığım yetenekli oyuncu.
tatlım diyerek kezbanları kendinden geçirebilen tip. evet.
abartılmış nice dizi oyuncularından biridir.
Bu performansta devam ederse geleceğin büyük oyuncusu.
Balmumundan hallice olan çocuk. bunu beğenenler, madame tussauds'da heykellere kerkinir eminim.
gerçekten başarılı bir oyuncu. rolünün hakkını veriyor. evet.
niye uçak mühendisliği okuyan herkesin kıskanılmasımı lazım amk böyle saçma bir cümleyi hayatım boyunca okumadım ahahahaha.
Efsane oyunculuğu var. Oynadığı tüm karakterlerin hakkını veriyor. Inşallah hakettiği noktaya gelir.
son derece antipatik ve itici olan oyuncu.
"öyle bir geçer zaman ki" dizisinden sonra izlemediğim oyuncu.
duygusal sahnelerde çok iyi oynayan oyuncu insan kendini tutamıyor gözünden yaş geliyor. zaten bu çocuğun iyi bir oyuncu olduğu öyle bir geçer zamankiden belliydi. o zamanlar çok deneyimsiz olmasına rağmen çok iyi rol yapıyordu.
Tamam mıyız? filminden beri hayranım. Duyguyu çok iyi verdiğini düşünüyorum.
Cok guzel oynuyor allahsiz be. Yolu acik olsun.
Geleceği parlak genç bir oyuncu. Gerçekten çok yetenekli. Birçok projede farklı rollerde görmek isteriz kendisini.