bugün

çukur dizisinde dilan deniz çiçek ile birlikte başrol oynayan oyuncu. yan rol de olan erkan kolçak köstendil, ikisinden de kat be kat daha iyi bir oyuncudur. ayrıca, öyle bir geçer zaman ki dizisinden beri, hep aynı rollerde. sanırım kendisini oynuyor.
büyük oyuncu olacak.

yaşıyor rolünü.
görsel

bizdendir. severiz.
öyle bir geçer zaman ki adlı dizi ile zirvede bırakması gereken bir aktör idi.
Sesini de çok beğendiğim oyuncudur. Saçma sapan tavırlarının olmaması gerekçesine ve oyunculuğunun hassasiyetine bakarak seviyoruz efenim.
iyi rol yapıyor. Bu haliyle Türk kezbanlarına bakmaz gitsin yurt dışına açılsın. Evet.
Yetenekli oyuncudur, icerde dizisinde cidden parladı. çukur dizisinde ama Erkan Köstendil'in (Vartolu) gölgesinde kaldı.
Balondur. Tipsizin ve malın önde gidenidir. Buna yakışıklı diyen de gerizekalının önde gidenidir.
bu adam bir türlü tutunamadı gibi geliyor bana hiç başrolde göremedik sanırım. amaan yakışıklı adam rol yeteneği güzel.
dünya iticilik birincisi. Kasıntı. Gereksiz özgüven sahibi. Çirkin de hem. Evlat olsa sevilmez.
Parlak bir geçmişi ve bilgi birikimi var.
Hep ağlak oyuncu.
Adam resmen döktürüyor. Her oynadığı role damga vuruyor. Yeni dönemde daha iyisi yok.
Rolünü şahlandırıp tillahına kadar yükseltebilen, yeteneği ile kolunuzdan tutup diyar diyar gezdiren, başarılarıyla göz dolduran sanatçı.
Evet sanatçı!

Genç yaşına rağmen, disiplinli, işi konusunda çok titiz ve hassas, rolüne bürünmek adına deliler gibi çalıştığını duymuştum, kesinlikle doğru olduğuna inanıyorum yoksa nasıl her daim yükselen bir ivmeyle yol alabilir ki insan?

7. Koğuş mucizesi' ndeki Memoş!
Yeteneğine bakakaldık, ayakta alkışladık, çok sevdik seni!
Ne ağladık beeeee!
7. Koğuştaki mucize filminde bir kez daha gösterdi ki kendisi bir yetenek abidesi. Ayrıca filmimiz ağlama garantili olup peceteyi dışardan kendimiz getiriyoruz.
sayko deli tiplerini inanılmaz iyi canlandıran süper yeteneğimiz.ben kendisine yerli joker diyorum.
Rolünün hakkını veren süper ötesi oyuncudur.
Yetenekli oyuncu.
oynadığı dizileri sevmem izlemem ama bu adamın oyunculuğunu severim.
Mandolin reyiz. Ali kaptan mandolini kafasında kırmıştı bir ara. Çok feci karizması çizilmişti tabi o aralar. Şimdi böyle böyle karizmayı düzeltiyor.*
Nemli havaları sevmeyen ünlüdür. Iyynemli
Müthiş ve ötesi bir oyuncu. Gerek öyle bir geçer zaman ki gerek muhteşem yüzyıl gerek içerde dizisinde olsun (çukur izlemedim) bayıldım.
Oynamıyor yaşıyor adeta. Çok başarılı buluyorum. Ayrıca çok taş. Yerim.
vasat bir oyuncu.
dün gece rüyama girmiş olan kişi. rüyamda bu kişiye benzeyen birini mi görmüşüm rüyamda acaba? vodafone'un reklam yüzü.
her yeni projede kendini aşan bir yetenektir.