1. 1.
    Genclerin hatirlayamadigi ama harika olan turkiyedir. Daha az sapik daha az pis koku gibi bircok sey sayilabilir. Mesela taksim diye bir yer vardi geceleri gidip eglenebilirdiniz.
    3 -1 ... alpagu acar
  2. 2.
    ben hiç görmedim keşke görebilsem..
    1 ... sivasli bey
  3. 3.
    Suriyeliler olmadan daha iyiydi sadece Suriyeli de değil bu kadar Arap olmadan da daha iyiydi

Türkiye de hep bir "Sünni Arap" isteği olmuştur geçmişten beri. Bakın Sünni türk de değil Arap, dünyanın bazı yerlerinde kötü muameleye uğrayan türk kardeşlerimize yardım etmiyor devlet. Ya da iran devrimi olduğu vakit zengin iranlılar Türkiye'ye geldiğinde onları geri yolladı Türkiye

Ama Sünni Arap bir kitle olduğu zaman onlara böyle yardım etmek için yarışıyor devlet adamları. Açıklamalar üstüne açıklamalar onlar da bizim kardeşimiz şöyle böyle ...

Ulan buraya gelip ülkesine gittiğinde perişan olacak Şii iranlılar ki ülkeye katkı sağlayacakları halde yollayan hangi ülkeydi? Onlara yazık değil miydi sırf Sünni Arap değiller diye yolladınız

Ya da birçok Türk vatandaşı neler çekiyor biraz bile Arap değil diye yardım edilmiyor

Burası nasıl Türkiye merak ediyorum. Ülke de türkten çok Arap seven yönetici var

Ayrıca bu nasıl laik ülke onu da merak ediyorum. Sünni olmayana düşman bir yönetim de var. Vallahi yazık.
    1 ... keyf kahyasi