bugün

Araplarda insan olsun o zaman yıl olmuş 2021 hala kral sülale yönetimi ne amk.

Zerre sikimde değil ölmüşler kalmışlar.
Gerçek bir türk evladıdır. Benimdir. Köpeğime arap ismini koydum ve bu geleneği devam ettirdim.. Ayrıca, bu türk geçmişte arapların türklere neler yaptığını da biliyordur. Türklerle arapların asla anlaşamadığını da biliyordur. Araplaşmak ise hak getire.. Az kaldı böyle türklerden..
peygamberimiz de araptı diyerek arap götü yalayan insanlar çok yanlış bir temel üzerine kuruyor sistemi. çünkü yüzlerce peygamber çıkaran yahudi toplumuna sabahtan akşama kadar söven de yine kendileri. benim bildiğim islamda senin, benim peygamberim diye bir şey yok. hepsi bütün insanlığa gönderilmiş, hepimizce kutsal sayılması gereken insanlar.

mantık buysa hiçbir milletten nefret edemezsiniz çünkü yine aynı kuran her kavme bir peygamber gönderdiğini de söylüyor.

tabi siz "arap götü yalamak daha keyifli, biz gelişmiş yahudi ya da hristiyan toplumlarına öykünmektense sığır gibi yaşayan araplara özenmeyi daha çok istiyoruz" diyemediğiniz için mecburen böyle yarrak kürek bahaneler arkasına saklanıyorsunuz.
Peygamber efendimiz (S.A.V.) "soyumdan geleni degil izimden geleni takip edin" demistir. Yani Hz. Muhammed geldigi soyun ne kadar adi bir millet oldugunu cok iyi biliyor.

Adami amcasi oldurmeye kalkmis. Daha otesi var mi?

Tarih boyunca bizden nemalanmaya calismis, birinci dunya savasinda bizi ingilizlere satarak yenilmemizi ve isgal altina girmemize sebep olmus, riyakar, yoz, medeniyetsiz bir milletin neyini sevecegiz.

Simdi de ulkeyi satin almaya basladilar. Sorun cikartmaktan baska b*k bilmiyor medeniyet yoksunu serefsizler.

Biz Turkuz. Bizim soyumuz arap degil, orta asya'da geliyor atalarimiz. Arap g*tu yalayan muptezellere selam olsun.
sağlıklı türktür . osmanlı da arapları sevmez , adam yerine
koymazdı . osmanlı ailesine ve bürokrasiye araplar alınmamıştır .
ilave olarak çoğu vahabi bol bol arap idam edilmiştir .
arap merakının arkasında amerikan zorlaması vardır .
Hakiki türktür.

Sevilecek hiçbir şeyleri yok.