bugün

arapların dini kullanıp, cahil türkleri ''din kardeşliği'' adı altında, düşman olduğu ülkeler ile savaş durumuna getirecek kadar korumasını sağladığı için gayet doğal olan durumdur.
sığ sularda yüzmeye alışkın, çerçevesi kadar sözcü, sözü kadar insan bireylerin beslediği kin. lanet olsun!
bugünlerde gayet doğal bir durumdur. hele kaddafi'ye yaptıkları zulmü görünce.
Irkçılıktır ama 1. Dünya savaşında ingilizlerle işbirliği yapıp bizi arkadan vurdukları için haklılık payı da vardır.
(bkz: suriyeli mültecilerin bayrağımızı indirmesi)
Sınırınızda olup bitenden haberiniz yok dedirtir.bayragi indirenler Arap değil kurt kokenlidir..
ırkçılık. çok bulanık.
araplar tarih boyunca türkleri hiçbir zaman sevmemiş, yanında olmamıştır. Osmanlı zamanında doğru dürüst vergi bile vermemişlerdir. islamı yaymak adına hazar türklerine soykırımlar uygulamışlardır. Aklı başında her türkün bu pis yaratıklardan nefret etmesi gerekmektedir.
Hala bir veya bir kaç kişiye olan nefretinizi tüm millete genellemekten vazgeçemediniz. Sonra neden barış olmuyor neden savaşıyoruz. Nefret edecekleriniz kötü insanlar olsun sadece.
eylemlerinden dolayı ortaya çıkan nefrettir. ha keza aynısı kürtler içinde geçerlidir, olay ve nefretin kaynağı sadece olumsuz eylemlerdir.
En doğal haktır.
(bkz: bunu cengiz han a sorsana delikanlı)

Haklı nefrettir.
buram buram hissettiğimdir.

arap'a fırsat verme ya rab,vur gökten leşleri uçsun.
soysuz arap'a her gün suriye olsun.
ayni nefreti esad için ibadi için sisi için ve daha nice zalim yöneticilere göstermenizi bekliyoruz. zira insanlardan nefret etmek için sebebin kötülük olması gerekmektedir. diğer sebepler fuzulidir ve beseridir.
Igrenc mide bulandirici insanlar olduklari icindir.
ben sevmiyorum araplari. fakat dinimizi seviyorum.
atatürk'ün yaptığıdır. muhtemelen muhammed sebebiyle ve tarihte arkamızdan çokça vurmaları sebebiyle nefret etmektedir.

araplardan nefret ettiği için kendisine kemâl değil kamâl denmesini istemektedir.
nefret kelimesi ağır kaçar ama sevmem kendilerini. Riyakar, sahtekar bir ırk... Maalesefki birçok özelliklerini bizede bulaştırmışlar...
sebepleri oldukça boldur talkan ve curcan katliamı bu sebeplerden sadece ikisidir.
hobi olarak yaptığımdır.
burada islamdan dolayı arapları kutsal ırk sananlar var. araplardan pislikleriyle, hainlikleriyle, israflarıyla gayet de nefret edilebilir.
Normaldir. Sadece elleriyle yemek yedikleri için bile nefret edilebilir.

Atalarımız bile demiş "arap yağı bol bulunca götüne sürermiş".
ırkçılık gibi olmasın ama bende nefret ederim ya. amk istanbulda yaşıyorum, hava cıvıl cıvıl, haftasonu bir dışarı çıkayım diyorum karşılaştığım manzaraya bak. her taraf suriyeli lan. bildiğin gen çöplüğü amkk ırkı. hepsi kara kara, dişler yamuk yumuk, kollarını gördüm 2 tane suriyeli kızın benim koldan daha kıllı. karakterler de belli, ülkesinde savaş olurken savaştan kaçıp türk plajlarında karıya kıza salça olan bir yığın suriyeli var, ülkemizin içinden yetişmiş barzolar yetmezmiş gibi sanki. abi cidden hümanistlik taslamasın kimse, şu ırkın sevilecek bir yanı yok lan, hani şu konuda iyidirler diyin diyecem eyvallah ama cidden yok.
ırkçı değilim, ama bu gelmiş geçmiş ve gelecek tüm arapların istisnasız orospu çocuğu olduğu gerçeğini maalesef değiştirmiyor.
her türlü pisliğin, sahtekarlığın, yavşaklığın tek bünyede toplandığıo zavallı bir şemalsiz yaratığın nesi sevilir bilmiyorum.

gittikleri her yerde huzur bozan, medeniyetsiz yaratık sürüsü bunlar. allah'ın dünyaya gönderdiği lanettir araplar.