bugün

7 şehit haberine üzülmeyen ve tepki göstermeyen filistin yalakalarından ötürü ortaya çıkmıştır. müslümanlığı araplar gibi yaşayanların varlığından rahatsız olmuştur. türk ölf adetlerine sahip çıkandır. kendi şehitine sahip çıkandır.
gerçekleri bilen ve arapların ihanetlerini unutmayan türklerdir! allah onlarla aynı ortamda yaşamayı nasip etmesin inşallah. son zamanlarda libya'dan getirilen arapların ülkemizi rezil ettiğini görüyoruz! tez vakitte kendi libyalarına dönmelerini ve orada ilkellikleri ile baş başa cebelleşmelerini istiyorum! gidin bu ülkeden!
israil yavrularıdır. "yahudi ihaneti"ni bilmezler ve öğrenmek de istemezler. oysa osmanlı'yı çökerten üç tane bedevi'nin ayaklanması değil, yahudi ihanetidir.

neyse, bunlar türk de değil zaten. türk arap'tan nefret eder mi lan. hiçbir kitap yazmaz...
keşke olmasa. neden nefret edelim ki? (bkz: imagine there s no countries no religion too)
genelde sadece araplarla sınırlı kalmayan kürtler, farslar ve diğer ırklar şeklinde uzayıp giden bir listenin sahibi türklerdir. her sorunu nefret ederek halledebileceklerini düşünürler.
türk ölf ve adetlerini bilirlermiş. hayır bir ırktan nefret etmekle ölfün adetin ne alakası var onu çözemedim ben...
insanları din, dil ve ırk bakımından ayıran kişidir. biz insanları renklerine, dilerine, ırklarına bakarak ayırmayız. çünkü yüce peygamberimiz hz. muhammed s.a.v veda hutbesinde bildirdiği üzere.
"Rabbiniz birdir. Babaniz da birdir. Hepiniz Adem'in cocuklarisiniz, Adem ise topraktandir. Arabin Arap olmayana, Arap olmayanin da Arap üzerine üstünlügü olmadigi gibi; kirmizi tenlinin siyah üzerine, siyahin da kirmizi tenli üzerinde bir üstünlügü yoktur. Üstünlük ancak takvada, Allah'tan korkmaktadir. Allah yaninda en kiymetli olaniniz O'ndan en cok korkaninizdir.
araplar da bulunan para ile bunun sonucunda türklerin arapları çekememezliğinin karesini alıp 2 ye böldükten sonra (paranteze al)3 tabanında logaritmayı bulduğumuzda araplardan nefret etmiş oluruz.
gerçekleri görmezden gelip, ninnilerle uyuyan Türklerdir.
1. argümanları: "araplar osmanlı'ya karşı ayaklandı!" bu olay tamamen abdülhamit
döneminde filistin topraklarını satın alamayan siyonistlerin aramıza nifak sokmasından
ileri gelmiştir ve o dönemde türkler'de çok masum sayılmazlar. biz de (özellikle ittihatçılar)
o dönemlerde siyonistlerin oyununa gelerek araplara karşı ırkçı yaklaşımlarda bulunduk.
şu anda ise araplar gerçekleri çark etti fakat bazı türkler hala anlamamakta ısrarlı...
2: araplar kendi topraklarını satmasaydı! (özellikle filistin meselesinde ileri sürülür)
bu da bazı dışarıya hizmet eden medya kuruluşları aracılığıyla halkımıza sunulan yalanlardan.
araştırılınca çok açık görülüyor ki araplar bütün "ingiliz desteği" ve israil'in güçlü para kaynaklarına
rağmen topraklarının sadece %1'ini satmışlar gerisi israil'in "teröris devlet" vasfından doğan bir başarı.
fakat böyle zenginlikte bir devlet bizim ülkemizi işgale kalksa sanırım tek kurşun sıkmaz biz zaten
canlıları görünce topraklarımızın çoğunu direnmeden satarız. bir de hadi diyelim sattılar.
lan sen bu yüzden bir milletin çoluk çocuk katledilmesini nasıl onlara mubahmış gibi görürsün?
3: araplar pistir!
bu konuda da çok büyük bir yanlış var. aslında durumu iyi olan, savaş
olmayan ülkelerdeki araplar'a bakılsa özellikle kişisel temizlik konusunda
avrupalılardan çok daha iyidirler.

neyse işte böyle uzar gider daha fazla uzatmayayım.

not: bu arada arap değilim. buz gibi türk'üm ve bununla gurur duyuyorum.
amaç objektif olabilmek...
benim bildiğim tam tersidir,

yani türklerin araplara yamuğu pek olmamış, ama tam tersinin çok örneği var.
kesinlikle ben. tiksinç varlıklar.
onların dinine inanır, bide bunların milliyetçileri vardır. ölüsünü arap geleneklerine göre gömer, ibadetini bile arapça yapar ama üstün ırktır ve milliyetçiliği biliyordur.

onlara hep gülerim ben.

şu dünyada tek yahudiler ırkçı olsa anlarım gerisi faso fiso çünkü yahudilerin dini de kültürü de kendine aittir ve asimile olmayarak onu korumuştur.
Sebeplerin arasında konuşulan her yabancının türkleri de arap sanması yatmaktadır.