bugün

müslümanların yediği nanedir.

sonra onlarda gider türkmenleri öldürürler. zaten alışkınız biz; bizi vuranlara kardeş demeye.

sik kırıkları sizi.
Dünyanın en pislik irklarindan birisini kardeş bellemektir.
dünyada millet mi kalmadı en reziline kardeş deniyor. demekki kendileride o kadar rezil.

peygamber düzeltememiş bunları . yahudilerle aynı kökten gelip en zehirli zarar ziyan i ıkrtırlar.
müslümansa hangi ırktan olursa olsunlar kardeşimdir.
ırkçılık yapmayın.
tarihten öğrendiğim bir şey var ise o da araplara güvenilmeyeceği. iyi satarlar. uzun adamın tarih den ders almaması çok düşündürücü.
Salaktır. Dünya üzerinde bir Arap'lar bir cinliler benim ırkıma senelerce zulmetti. Hiç ATA'larının yaptıklarıyla yargılama deme. Kanları bozuk bu serefsizlerin. 1. Dünya savaşında hamile kadinların karınlarını desen askerlerimizi arkalarından vuran su an israfın en alasını yapan 6-7 yaşında cocukla nisanlanilabilir diye fetvalar verip insanlar islamafobiaya yönelten bu adi şerefsizler benim dinime de milletimi de zarar. Cinli pisliklerin uygurlu kardeşlerime,eski çağlardan beri ATA'larıma yaptıkları zulümlerden bahsetmiyorum bile!!! He istisnaları var midir içinde elbetteki vardır ancak ne demişler istisnalar kaideyi bozmaz!!
Yeni nesil vizyonsuz aptal kesimin arap saksakciligi sonucu ortaya cikan olgudur. Araplarin Osmanliya ihanetini hice sayar. 7 24 namaz kiliyomus gibi turkiyede kismi ozgurluk icinde yasayip araplara ozenirler. Pazardan muz aldigi icin kafasina tas atilarak oldurulmek isteyen kesim yine bu gruba dahildir.
Kıçı sağlama aldıktan sonra olabilir ama tavsiyem yapmayın.
peygmaberin bile ıslah edemediği yeryüzünün en zarar ziyan pis olması ile meşhur sürüsünüe kardeş demektir.

milletmi kalmadı aq.

bari japon de. adam hergün balık gibi yıkanıyorç
güncel Önemli Başlıklar