bugün

Bu genelleme, öncelikle arabistan'da kuraklık ve su kıtlığı sebebiyle temizlenemeyen araplarla ilgili kurulmuş olup, genelleme sıfatını genişleterek önce tüm arap ırkına sonra da her zenciye arap diyen yurdum insanı yüzünden tüm siyah ırka mal olmuştur. Tüm genellemelerde olduğu gibi, bu dahil bütün genelemeler yanlıştır. *
13. nesil yazar. inşallah kızdır.

koştursun efendim sözlükte.
bizde su varda noldu.
koca bir ülke pazardan pazara yıkanırdı. böyle bir kültürle büyüdük.
eee şimdi bakıyorum hadi eskiden doğalgaz yoktu da ondan diceksin. şimdi taş çatlasın yazın haftada 2, max 3. kışın max 2 kere çoğunluk yıkanıyor desem çoğunuz itiraz etmez.
toplu taşıma araçları leş gibi insan teri kokuyor, öğrencilerimin saçını bile okşayamaz oldum. sen gel araplar pis demeden önce ülkene bak.
Doğru düşüncedir.2 sene önce yazın Büyükada da yediği şeyin çöpünü faytonla giderken yola fırlatan bir şahıstan temizlik beklemem. Ben gittim attım o çöpü çöpe.
"araplar bizden daha pistir" demek herhalde daha doğrudur.
Taksimde yirmiye yakın ferdi olan bir arap ailenin KFC kovalarından tavukları elleriyle değil başlarını adeta kovaların içine daldırıp bildiğiniz tilkiler gibi yalandıktan sonra ellerini kolonyalı mendil yerine annelerinin çarşaflarına silerken görseydiniz bu düşünceye olduğu gibi hak verirdiniz.
kesinlikle doğrudur. dinimizde temizliğin özellikle vurgulanmasına rağmen, ne yazıkki pek nasiplerini almamışlardır.
Yahudi oyunudur.
Ruhları pis aq.

Ne birlik olabilirler ne devlet olabilirler
Kabile hayatı yaşayıp birbirlerini kemirirler.
Kaşık yok çatal yOK .
Pis amk larım. Düşüncesi.
Pis olmalarindan ziyade, aşırı derece de hainlerdir. Pis oluşları kendilerini bağlar lakin ihanetlerinin bedelini, çok ağır ödedik.
afedersin arap...