1. 1.
  Herkes bilir taşlanacak şeytan kâbede. Fakat isyan eden şeytan arapları taşlayarak türkiye ye sürüyor.
  ... mr forever happy
 2. 2.
  yakşlan büyük felaketten haberdar olan zengin araplar ve iranlılar da geliyor, suri kalabalığından göze çarpmıyorlar. ancak benim gibi zengin semtlerde yaşayanlar bu durumu farkedebiliyor.

  yaklaşan büyük felaket ne?

  bütün kadim bilgilerde yer alan büyük sel felaketi.
  -1 ... ibni maymun
 3. 3.
  çünkü türkiyede mini etek vb. rahatça giyebilirsin. istediğin içkiyi içebilirsin. kimse bana mahalle baskısı demesin. kurumsal ve kapitalist bölgelerde sökmez o baskı. paranın dini imanı olmaz.
  3 ... economistman
 4. 4.
  sahi lan neden çarşambadan sonra perşembe geliyor mesela? bize mi sordular belki biz salı gelsin istiyoruz.
  1 -1 ... masklavi
 5. 5.
  Lokum çerez merez götürmek için.
  1 ... meruem
 6. 6.
  bana kalırsa osmanlı'dan kalan, içgüdüsel yatkınlık, türk devletinin onlardaki "baba" rolü. aynı yatkınlık diğer balkan ve orta doğu toplumlarında da vardır. ne kadar sevmiyoz etmiyoz deselerde gizli bir türk sevgisi vardır içlerinde.
  2 -1 ... blitzz
 7. 7.
  Üç aylarda daha serbest olup karı kız peşinde koşabilmek için mısır'a giden suudları akıllara getirir.
  Buraya da o sebeplerle geliyorlar.
  ... atlant isten gelenadam
 8. 8.
  Arkadan vurmak için.
  ... see you mu again
 9. 9.
  Basitçe konuyu açıklamak lazım.
  Avrupa artık bunları istemiyor. Gerçekten, Araplara "sadece senin paranı malını kabul ederim, korurum. Seni toplumun içine alamam. Entari fistan çarşaf ile toplumun içinde görüntü kirliliğine yol açamam. Toplumun yapısına kurallarına hukukuna bir arada yaşama ruhuna sorumluluğuna uymuyorsun ve zarar veriyorsun. Bir topluma entegre olmak bütünleşmek topluma bir şeyler katmak yerine toplumu kendine benzemeye değerleri dejenere etmeye başlıyorsun." diye bunu Avrupa açıkça söylüyor.

  Biraz araştırma izleme gözlem ile bunu açıkça görürsünüz. Parası olan zengin kesim Araplar Avrupa ve Amerika da yatırım araçlarına yönlendiriliyor.
  Bir spor kulübü veya spor organizasyonlarında finansör olarak görüyoruz.
  Finans enerji vb şirketlerinde genellikle en büyük hissedar olsalar bile asla yönetim idare gibi alanlara alınmıyor ve alınsalar bile politika belirlemede yetkileri olmayıp idare de sembolik bir mevkileri oluyor.
  Çok görürüz, bir yat yarışı veya bir çevre etkinliğinde anca kupa ödül vermek için sahneye davet edilirler.

  Avrupa'da ister şirket yöneticisi ister öğrenci ister sıradan bir turist vatandaş olsun Araplar ortalıkta sirk çalışanı gibi salkım sacak cübbe entari şalvar çarşaf ile görünmelerine izin verilmiyor.
  Tamam yerel ve milli ya da dini gelenek gereği böyle giyerim diyorsan ya evinde ya da maskeli balo da git böyle giyinin diyorlar.
  Milyonlarca dolar ödeyerek bir şirket alsa veya ortak olsa ya da bir şato malikâne arsa alsın oraya tarih doku şekil kullanım amacına uygun olsa bile çivi çaktırmazlar çivi çakılacak olsa sen değil, biz çakarız derler.

  Halka açık plajda havuz da rasladığımız "yuh AMK" diye rahatsız olduğumuz ve bize rahatsızlık veren sosyal sorumluluk sahibi olmayan bu bedevi kaçkınları Avrupa'da turist olarak bulunsalar bile ve burada sergilediği görüntüleri Avrupa'da sergileseler anında uçağa bindirilip geri yollanır ya da bulunduğu mekandan atılırlar.

  Araplar buraya neden mi geliyorlar?
  Kendileri gibi olduğumuz için.
  Önce den istiklâl caddesinde gezemez rahatsız olurlardı. Şimdi istiklal caddesi onlara benzediği için rahatça geziyorlar.
  ... thebiggraywolf