1. 1.
  Akıllara donald trumpin türkiye için söylediği "gariptir, onlara ne kadar kötü davranirsam o kadar iyi geçiniyoruz" lafını getirir.

  Adamlar bize düşmanlık yaptıkça, hainlik yaptıkça bizimkiler onlara daha çok ısınıyor, yanaşıyor.
  10 -2 ... imam hatipte okuyan ateist
 2. 2.
  bir realitedir. hem tarihî gerçekler, hem de bugünkü davranışları bunu göstermektedir.
  ... magicovento
 3. 3.
  Arapçıların bir türlü anlayamadıkları gerçek.
  4 ... alkolik oldum
 4. 4.
  bunu hala siyasal islamcılar kabul edemiyor. en üst koltuklarda oturan bu radikal dinci siyasal islamcılar, bunların din kardeşleri olduklarını, onları arkalarından vurduklarına hala inanamıyorlar.
  lan herifler senin ülkene gelip, senin topraklarındaki konsolosluğunda insan öldürüp, suçu senin üzerine atacaklardı. senin ekip bunların uçağa binip gitmesine göz yumdu. yetmedi türk mallarına boykot uyguladılar. senin hiç bir sesin çıkmadı. sana arapların yaptığının 1/10 i kadarını yapmamış kişilerle kavgalı oldun, onların mallarına boykot uyguluyorsun. araplar hakkında tek kötü laf edemiyorsun?
  sonuç; türk lirası değersizleşiyor, gariban türk halkına oluyor.
  5 ... aklimakomikbisigeldi
 5. 5.
  bizimkilerin bunlara ses edememelerinin tek nedeni; ticari ve gizli bir takım ilişkileridir. adamlar kanal istanbul diye ucube bir "projeyi" bile daha yapmadan arap prenslerine peşkeş çektiler. bu da bize siyasal islamın tek derdinin para olduğunu gösteriyor, din iman hikaye bunlar için. ama salak çomarlar anlamamakta ısrar ediyor.
  2 -1 ... bir gun mutlaka
 6. 6.
  Bizim arapperestler, arabın dinini araptan çok sahiplendiği için düşman oluyor tabi adamlar.
  6 ... husamettin cintonik
 7. 7.
  siyasal islam abd ve suudi projesi. başımızdakiler de toprağını şeyhe satarken , halkını aç,fakir, cahil bırakırken hiç umursamıyor. ağır vatan haini olup sağa sola dinsiz diye kızabiliyor.
  ... cenkiss
 8. 8.
  yalandır. araplar kurtuluş savaşında bizimle beraber göğüs gğüse süngü süngüye savaşmış ölüler şehitler vermiş insanlardır. ayıp lan size..
  1 -6 ... frank lucas
 9. 9.
  Arap’tan köpek olsa kapına bağlama, iç şarabı sik arabı gibi veciz sözleri aklıma getirmiş başlık. Kuteybe bin Müslim‘den beri arabın Türk’e yaptıkları zulmün, ihanetin, piçliğin haddi hesabı yok lakin hala ülke Arab’ın devesini güden dalyaraklardan Geçilmiyor.
  1 -1 ... temirata
 10. 10.
  akapeli ileri zekalıların inatla kabul etmeyeceği ihanettir.
  ... abhartach lynch