1. 1.
  arapların milli kültürüdür. hayır yani 1. dünya savaşında ne diye arkadan vuruyorsunuz, naptık biz size amk? hadi arkadan vurdunuz, hastane basıp yaralı türk askeri öldürme, ele geçirilen türklerin derisini yüzme, karınlarını deşme gibi şeylerin amacı ne lan, müslümanım diye geçiniyorsunuz ölürlerken allah muhammed diyen mehmetçiğe hiç mi içiniz acımadı?

  mesela şu ermeni soykırımını protesto eden araplara baksanıza

  arapların nedensiz yere şerefsizlik yapmaları

  valla arapların bu türk kinine hiç anlam veremiyorum, yüz yıl düşünsem bunlar için bir sebep bulamam, eminim ki kimse bulamaz. öyle ki bugün türkiye ile israil savaşsa eminim ki filistinliler türkleri arkadan vururlar.

  (bkz: arap/#40122887)
  3 -1 ... alagur noyan
 2. 2.
  kanı bozuk bunların, 100 sene önce de bozuktu şimdi de bozuk şaşılacak durum değildir.
  ... necrone
 3. 3.
  Nedensiz değildir. işin aslında içimizdeki satılık hain köpeklerin ingilizlerce satın alınması yatar. (#39558371)
  1 ... gazeloglu
 4. 4.
  Bana göre bu dünyada yapılan her şeyin haklı ya da haksız; doğru ya da yanlış bir sebebi vardır.
  insanoglu sebepsiz yaşayacak ya da davrananacak bir canlı değil. Eğer o an yaptığı davranışın sebebini bilmiyor icinden geliyorsa da bu sebepsiz olduğu icin değil henüz bilinçaltında yatan sebepleri bulamadığı içindir. düşünmediği kendisini dinlemediği için

  Arapların birinci Dünya Savaşı'nda yaptığı ihanet sebepsiz miydi?
  Hayır isyan eden her kabilenin kendince sebepleri vardı ve bu sebepler akıllarının önüne geçince de isyan ettiler. Üstteki yazarın saydıklarini yapanlar da ise sebepler, onurlarının insanliklarinin bile önüne geçmiş.

  Peki bu sebeplerden bazıları nelerdir?
  Bilinçaltında sürekli hissettikleri eziklik duygusu.
  Sen peygamberin içinden çıktığı topluluksun sen, milletsin ama o peygamberin dininin Bayraktarligini Türkler üstlenmiş, üstüne üstlük seni de onlar yönetiyor. Sen Türklerin tebasisin.

  Türkler seni yönetmek için de senin devletinle savaşmış,seni yenmis, senin üstüne geçmiş.
  Halbuki sen arapsin üstün ırktansin. Son peygamberin ırkı.
  Yine Arap toplumunda bir geri kalmışlık pislik gelişmemişlik söz konusu. Bunun sebebi de kötü gidişatın kaderin yaşamın sebebini de osmanli'da buldugun zaman birileri de sana kendini yönetmeyi vs vaat edince mis gibi sebeplerin oluyor.

  Hiçbir şey nedensiz değildir doğru ya da yanlış insanlara neden verilebilir. Onlara bir neden verip ona inanmalarını saglayabilirsin. Yeter ki doğru propagandayı yap.
  Araplara yapılan buydu.
  Aklı, vicdani,onuru,insanlığı kıt olan kabileler de bu nedenlere sarılıp ihanet ettiler. Hatta bazıları kendince yüz yıllık geri kalmışlığın ezilmişligin intikamini hayvanlasarak aldılar.

  Bugün resmiyette bizimle hiçbir bağlantısı olmayan, her konuda destek olunan Filistin'e bile doğru argümanlarla gidilirse onlardan bile Türkiye de kendini patlatmaya hazır yuzlerce insan çıkar.

  Bu iş böyledir,Arapları kurcalamayacaksin. Mesafeni iyi ayarlayacaksin sen onlara iyilik yaparsin ama kötü birdenbire sen olursun.

  Bu yüzden ulus devlet
  Bu yüzden cumhuriyet
  Bu yüzden halifesiz Türkiye

  Şimdi dusunsenize halifenin Türkiye'den olduğunu.
  Suriye de iç savaş çıkardı kazık Türkiye'nin götüne girerdi.
  A pardon, yine bize şey oldu di mi?

  Erduvanin er er er erduvanin erduvanin go go go gotunun giliyim huloggggg
  2 ... hala avcumda olmali yildizlar
 5. 5.
  öyle yakın tarihe uzak tarihe bakmaya hiç gerek yok. alın işte Suriyeliler, içlerinde kaç tane düzgün insan var ki?
  ... kazangap