1. 1.
    arapların bilhassa karadeniz bölgesinden ev falan alarak oralara yerleşmeye başladığıdır. bir adanalı olarak çok sevindiğimiz olaydır. biraz da sizi sevsin bu araplar. yıllarca bunların elinden illallah ettik.
    6 -2 ... teflon
  2. 2.
    karadeniz’i yeryüzündeki cennet olarak görüyorlarmış. bu sebeple parası olan araplar karadeniz’de gayrimenkul satın alıyorlar neredeyse son üç yıldır.
    6 ... aferinspritee
  3. 3.
    Alsınlar.

Karadenizlilerden daha yobaz değiller. Bence bir mahsuru yok.
    9 -1 ... muhendis tarihci
  4. 4.
    arap demek bereket demektir arap demek bolluk demektir allah yokluklarını göstermesin.
    2 -5 ... ibni maymun
  5. 5.
    çok savablıdır, tüm karadenizi araplara satsınlar. caizdir. amen.
    5 ... timur cengiz hulagu
  6. 6.
    Sadece Karadeniz değil istanbulda da çok yayginlastilar.

Geçen asansorseydim 32.kata cikiyordum ve karşımda güzel giyimli bir Arap çocuk vardı telefonda arapça bişeyler konuştu falan filan sonra asansorden çıkarken bana iyi akşamlar dedi bende once anlamadim sonra duraksadim iyi aksamlar dedim ama sanki turk gibi dedi bunu hiç arap gibi değil bi bok anlamadim mk.
    4 -1 ... patronum
  7. 7.
    Alsınlar. Kimi ne ilgilendirir. Kavmi Necip onlar. Gavur almasın sadece.
    3 -6 ... selia
  8. 8.
    uydurmadır itibar etmeyiniz.

hangi karadeniz den?

yer söyle.
    -5 ... sansyoklan
  9. 9.
    Laf olsun torba dolsun girdisi. Sürü psikolojisi lafı. ingilizlerin alması durumunda konuşulmayacak durum.
    1 ... neolitico turco
  10. 10.
    burada da hep serin yerleri işgal etmeyi de biliyolar haa.
    pek çok zengin yalak versiyonu vardır ki, ramazanlarda amerikalara ingilterelere kaçar. oralarda oruç moruç yoktur, serin havada günlerini gün ederler.
    1 ... nardaninciler