1. 1.
  Tüm genellemeler yanlıştır. Genelleme prmitif bir düşünce şeklidir.

  Bu tipler Söze Araplarla başlayıp sözü her zamanki gibi islam'a getirirler

  Direkt islam inancıyla sorunumuz var diyemezler.
  1 -1 ... isminiunutanadam
 2. 2.
  din adam etmek için gelmemiştir. aklını kullanman için gelmiştir. sana iyiyi ve doğruyu göstermek için gelmiştir. sen öküzsen arapda olsan fransızda olsan birşey değişmez.
  4 -1 ... rocksuperstar
 3. 3.
  din düşmanı fedöcü hayin beyanı.
  ... kazangap
 4. 4.
  arapları adam etmek amacıyla ortaya çıktığını sanacak kadar saf olamazsınız. islam bir arap emperyalizmidir. bedevileri düzeltme değil, kokuşmuş kültürlerini hakim kılma amacı taşır. başarılı da oldu diyebiliriz.
  2 -2 ... caranthir
 5. 5.
  Olmayınca olmuyor demek ki.

  Katranı kaynatsan olur mu şeker .......
  1 -1 ... thelma
 6. 6.
  Şamanizm' dir.

  Gerçi şamanizm de bir din değildir.
  1 -1 ... the kadinn
 7. 7.
  istese herkesi senin deyiminle adam edip cennete koyar. ama biz hayvan veya melek değiliz. o zaman imtihanın ne manası kalır? arapları adam etsin diyorsun ama insanı diğer canlılardan ayıran beyni ve elleri. beynini kullanmamakta ısrar edenleri neden zorla adam etsin? herkesin bunu idrak edip anlayıp düşünme kabiliyetine sahip beyni var. zaten aklı olmayanın dini olur mu?

  edit: yazık sakat heralde. yök ne alaka aq.

  sonsuz bilgi sahibi Allah'ın bilmesi ile kulun bilmesi farklı şeyler. insan beyninin belli bir kapasitesi var. zaten sonsuzluk bilgisine sahip olsan tanrı olmuştun. o yüzden saçma gelebilir söylediklerim ama sınırlı kapasiteye sahip beyninle sınırsızın bilgisini kavrayamazsın. parça Bütünü Yönetemez.
  -1 ... kazangap
 8. 8.
  Halen pislik içindeler maalesef.
  ... selia