bugün

turist yok diye ağlayan kitleye bakın siz. turisti bulmuş bir de hangi ülkeden olsun onu seçip beğeniyor. senin amacın ülkeye döviz girdisi sağlamak olsa zaten en başından arap turisti getirmek için her şeyi yaparsın ama bütün gün bir tane rus kızı, alman kızı gelsin de para bile harcamasın sorun değil, amaç kızı yatağa atmak ya da "iki bira ısmarlamak".

turizm sektörünün acilen erkek yerine kadın patronlara ihtiyacı var. bu iş böyle vizyonsuz, sapkın insanlarla yürümez.
ecdad diyor ki:
"ne arabın yüzü, ne şam'ın zekeri"
kafatası içi boş frankın yapmış olduğu kıyaslamadır.

bırakın bence bu konuda turizmciler konuşsun.

Araplar pistir. sadece alışveriş yapar. kültür bilmez, önemsemez, saygı göstermez. parasıyla her şeyi herkesi satın alabileceğini sanır. görgüsüzdür.

Avrupalılar temizdir. saygılıdır. genellikle kültürü görmek tarihi dokuları bilmek için gelir. çalışanlara ve ülke insanına saygılıdır.

Arap sadece mağazada para bırakır o da kırk dereden su getirerek. Avrupalı tip dağıtır durur.
Parasal olarak belki Araplar daha çok kâr getiriyordur; ancak çok sevimsiz herifler. 7 devlet birleşip gariban Yemen'e gücü yeten soyha zihniyet gelse ne olur, gelmese ne olur? Afrika açlıktan ve susuzluktan kırılıyor, bu dürzüler kılını kıpırdatmıyor; oysa isteseler ingiliz kulüplerini satın alacaklarına dünyada aç insan bırakmayacak paraları var hıyar ağalarının. Tüküreyim onlara da paralarına da. Bu yüzden Alman turist diyorum. Hiç değilse dindaşım değil. Öküzlük yapsa bile; Hans işte ne olacak, der geçersin.
Allah Araplar'dan razı olsun.
Arap turistlerin bıraktığı döviz sayesinde ülke ekonomimiz iyi durumda.

Avrupalılar cimridir, döviz bırakmıyor şerefsizler.