arap kızlarıyla tanışma taktikleridir.

dün xx adlı bir alışveriş merkezinde abartısız yarım saat kesiştiğim hatunla tanışamadım. çok güzel bir kızdı. uzun zamandır bu denli kesiştiğimi hatırlamıyorum 10 saniye gözleri başka yere çevirmeden kesiştik normalde kesişmeler 2-3 saniye sürer. arkamı döndüğümde bana baktığını defalarca yakaladım babası annesi kız kardeşi vardı yanında türkçe de bilmiyorlardı haliyle muhabbet kuramadım. araplar çirkin falan demeyin olum su gibi güzellikte olanları var. ahh ulan aklım halen dün akşam da..
ilk ders ehlem ve sehlem. bu şekilde yaklaşacaksın. sonrası kolay zaten.
selamün aleyküm de gir yanlarına nolcak asdasd.
fadlen.
ma ismuki?
ente ceyyid cidden de geç.
Ehlen ve sehlen ya uhtii. ismii ashima. Ve enti..? Keyfe haluki? ene bihayr şükran. Hel enti tuhibbul eşşay? Ev gahve?
Kulağına kun fe yekun diye fısılda tamamdır bu iş. Bırak tanışmayı, direkt aşık olur.
selam yavrum biraz gezelim mi?
görsel

Kulağına bunları fısılda.
bir şeyhten rica edebilirsiniz. zira o da uygun görürse sizi tanıdığı arap bayanlarla tanıştırabilir. selam ve duvak ile.
(bkz: hepsi öyle değil tabi)
Nereden geldin sen?
Manyakmısınız ne keyfimizden gelmedik savaş var? (arap aksanı ile (arap şivesi demeye yüreğim yetmedi))
Cennetten mi demek istemiştim kusurabakmayın yanlış anlaşıldım diyip yerine otur iki dakika ya masanda.
yanına yaklaş ve kulağına fısılda:tefan kerdo ihseri hırrimi
türk kızı varken arabı napacaksınız.
taş gibi rus dururken arap hatun seven zevksiz erkek.