bugün

vurgun yapmış modeldir. hülasa; 3,9 milyon dolar da az para değil.

https://www.haberler.com/...karetini-10413376-haberi/
Şaşırmadım desem.
ayyy biz çok eziliyoruzz kadın hakları yaaa.
Arap sen satin alma bokunu çikariyorsun.

Evet gene bir arap gene boktan bir mevzu.
Simdi bu siktimin arabina serhi hukuk ceza verecekmi vermiyecekmi.
Tabi vermicek niye çünkü zengin.
lan zübükler,

burada 150 milyar doları olup şu hatuna 3.9milyoncuk bayılmayacak olanınız var mı lan? he? var mı amk? var mı? yok.
duyar kasmayın sikerim belanızı.

ilk defa akıllı bi arap görüyorum.

alan razı veren razı, kadın hakları, eşitlik, feminizm falan filan. hasiktirin la. çatur çutur siktirdi kendini işte, adam da sikti. oh. ben olsam ben de sikerdim.
karlı bir yatırım... yol kenarındaki fahişelerden çok daha akıllı ve karlı.

eleştirilere bakıyorum da hep türk ahlakına göre yargılama var, bu yanlış ve taraflı bir yorum olur. tarihe günümüz sosyalliği ile bakmak gibi.

tabi ki eleştiriye çok açık bir mevzu, lakin arz ve talep ! iktisadi olarak bir malın değeri nadir oluşundan gelir, arap bir iş adamının satın alımına şaşmamalı. tamamen ticari bir haber bu. olaya bakirlik, bakirelik kelimesi girince bizim toplumun aklı gidiyor.
bizim de yerli ve milli modelimiz merve taşkın ve kendini 2 bilemedin 3000 lirya pazarladıgı taha özerimiz var.
Bu kiz bakire olsa nolur.
Oral ve anal yapmadigina dair kimseyi inandiramaz.
Kendimi çok zengin hissetim. Cebimde 50 tl ile ama o 50 tl'mi harcamadan... Ehem. Çok pahalı geldi bana.
ben de satabilirim sanırım. yani hayat zaten sikiyor her türlü. bi gece sikilmişiz çok mu.
Zenginin malı yine züğürdün çenesini yormuş anlaşılan. Lan oğlum mal mısınız?

Adamın parası var ve harcamış, kadını çatır çatır sikmiş. Kadın da şimdi aldığı parayı çatır çatır yiyor. Siz de onların ardından bakarak çatır çatır çatlıyorsunuz!

Aranızda, o adamın veya kadının yerinde olsa bunu yapmayacak bir kişi bile yoktur oysa.

Beybi!
bundan bize ne acaba. alan razı veren razı ise sorun yok.
Gerzek araplara az bile yapmış. Aferin kız.
Parayla dünya turu ve eğitim harcaması yapacakmış. Senin eğitimin için 3.9 milyon az bence. Okumak cahilliği alır, eşeklik baki kalır diye ne güzel söylemiş atalarımız.
Tebrikler ikisine de.
Ulan 4 milyon doğlır parayı benim sülalemi siksen toplayamazsın, karı 5 dakikada almış gitmiş.

Zaten toprak olmayacak mı bu bari para kazandırmış işte kendisine..
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)

görsel
Ulan bu araplar çok sıkıntılı millet.
Ben 1'e verirdim, boşuna o kadar para.
daha geçen seferde vermişti bu apla bekaretini, ısıtıp ısıtıp koyuyorlar önümüze aynın haberi. site baya bir reklam yaptı anlaşılan.
içinde bulunduğumuz cağdan artık tiksinmeye başladım. Çocukluğumun geçtiği 90'lı yilları özledim, ne kadar da masum yıllarmış. Açıkçası reşit bir kızın, kendi rızasıyla zengin bir arap iş adamının altına yatması umrumda değil. Bu olayların bütünü beni tiksindiren. Sosyal medyadaki anlamsız popüler olma çabası, kadın-erkek, genç-yaşlı, çocuk-yetişkin herkesin sex düşünmesi, teknolojiye olan bağımlılık, insanların bencilleşmesi, kirli siyasetin iyice boka batmış olması ve daha bir sürü şey.
kaça satmış?
Ben de Arap kadınlarına bakirliğimi satabilir miyim acaba.
Bekaret meraklısına cazip normal insanlar için gayri ahlaki bir durum.
Yalan haber. Çünkü arap olan adam iş adamı olamaz yanlış bişey var ortada çalışamaz o, yapamaz.
güzel kızmış adama iyi eğlenceler .