bugün

kimse beni ırkçılık veyahutta faşizanlıkla suçlamasın herkes milli değerlerine sahip çıkmalı. düşünün araplar arap birliğini kuruyor sen neden türk birliği kurmuyorsun git orta asyaya ticari ilişkileri geliştir. buzdolabı sat, bulaşık makinesi sat onlarla ikili ilişkilerini geliştir. ama yok amk bir orta doğu aşkı var da neyse. uzmanlar zaten türkiye cumhuriyeti vatandalarının sadece yüzde 3'ünde orta asyalı geni olduğunu tahmin ediyor. aslında normal çoğumuz zaten türk değiliz ki. ama ben kendimi türk hissediyorum kimseye karışmadan.
haklı olabilecek insanlardır.
hayranlıkları yazık olanlardır efendim.
çünkü şeyh, kral ziki yalamaya bayılan bir sürü geri kafalı yobaz manda olduğu için.
arap erkekleri sürmeli, kalın sesli, iri yapılı falan oluyor. biri ben olmak üzere dişi hayranları oldukça çoktur.
(bkz: in turkey we ride camels and speak arabic)
çikolatada arapça yazı var diye çöpe atmayan bir milletin kendisini soykırıma uğratmış her fırsatta arkadan vurmuş aşağılık kavmi * bir bok sanmalarıdır. çöl bedevilerine sırf topraklarında dinimiz var oldu diye hayranlık duyanlar bu ülkeden gitse keşke.

(bkz: bize 2 katliam yapan arap kardeşlerimiz)
büyük oranda peygamberin arap asıllı olması ile çok ilgilidir bu insanların araplara hayranlığının peygamber ve etrafındakilere duyulan saygı veya sempatiden olduğunu inkar etmek herhalde düz adam sınıfına gönüllü girmektir.
bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlara yoğun olarak karşılaştığımızdan yadırgamadığımız ergenvari söylemlerdir. şöyleki türkiye cumhuriyeti nden destek alan türk şirketleri orta asyada özellikle azerbaycan ve kazakistan da büyük yatırımlara imza atmışlardır ve atmaya da devam ediyorlar.
klavye başından türkiye yi okumak kolay değil.dışarıya çıkmak lazım.*
http://www.turkishtimeder...i-yeni-pazarlara-cevirdi/
http://makdis.pamukkale.edu.tr/Orta.htm
vardır öyleleri. kimi türklerin abd, avrupa hayranı olması gibi.

ama komik olan, doğum yapmaya bile abd'ye gidecek kadar hayranlık neşreden tiplerin başkalarının hayranlığına laf etmesi. abd pasaportu için yalamadık göt, zik bırakmazlar, sonra da başkalarına arap bilmemnesi yalıyor. ne farkınız var amk?
petrol olmasa hic bir baltaya sap olamayacak, yunanlardan daha tembel millet.
nesine hayranlık duyulsunki.

kutup ayısı olup çölde gezesim var. o derece severim.
arapçayı kutsal dil, arapları peygamberlerden ötürü kutsal millet sayan, tek bir kelimesini bile anlamadığı duaları türkçe okumaktan çekinen insan türü. osmanlı'da arap kökenlilerin savaşa götürülmemesi de buna bir örnektir. günümüzde tanık olduğumuz konu ise çin zulümü altında yaşamını sürdüren türk soylu doğu türkistan yerine, 110 yıl önce topraklarını yahudilere güle oynaya satan filistinli arapları koruma çabasıdır. hatırlatmak isterim ki o yıllarda sultan abdülaziz'e çok büyük bir para teklif edilmesine rağmen filistin'i yahudilere bırakmamıştır.
bir ingiliz , amerikan , fransiz , italyan , boşnak , japon hayranı türkten farkı yoktur.
halbuki sabunundan bile hayır yoktur.
güncel Önemli Başlıklar