bugün

Bir birlerine sürekli "şebeeeep şebeeeep" demeleri. "Beyler" demekmiş.
görsel
islamiyet . Arapların dini .
Çok kompleks bir dile sahip bir uygarlığın nasıl bu kadar medeni gerileme yaşadığı. Bu kadar kompleks dil geliştirmiş topluluğun durumunun bu olması acaip..
herkes elle pilav yeme yazmışta bence bunu yargılamamak gerek, nasıl yemek istiyosalar yesinler.

zenginlik
Bilincsizlik
Gerici kafa yapısı
Elektrikli aracların cogalmasıyla yakında afrikaya donecek olan bölge.
4 eş ve sınırsız cariye, cennetinde sınırsız huri hayali.
görsel
Araparaparap diye çağırırdık..
barbarlık, görgüsüzlük, istila.
görsel
(bkz: çöl)
(bkz: hz muhammed)
En başta kulak tırmalayan iğrenç bir dil olmak üzere çirkin olan her şey. Adamların hayat felsefesi resmen estetik karşıtlığı üzerine kurulu.
çöl, bedevi, petrol, yobazlık, şeriat, muhammed, sakal, deve, hainlik, cahiliyet.
chevrolet suburban. suv tipi bu arabanın doksanlı modellerini görünce aklıma bae, kuveyt ya da saudi plakalı körfez ülkelerinden bursa'ya gelen arap turistlerin araçları aklıma geliyor. bunun nedeni ise doksanlarda körfez ülkelerinden gelen arap turistlerin bursa'nın bazı semtlerinden ev kiralayıp tatil yapmalarıydı. doksanlarda, yer de söyleyeyim, mesela altıparmak'ta birçok sokakta bu suv tipi arap plakalı araçlara rastlamak mümkündü. bununla birlikte semtteki emlakçıların camlarında arapça yazılar da olurdu bu arap turistlere ev ayarlamak için. hatta şehir dışından gelip bunu görenler sorardı hep emlakçıların camlarında niye arapça yazılar da var diye. doksanlarda durum böyleyken bugün o semt ise körfez ülkelerinden gelen arap turistlerin değil, maalesef suriyeli işgaline uğramış durumda. artık o arapça yazılar sadece emlakçılarda değil, her yerde o semtte. bunları toplarsak arap deyince aklıma ilk altıparmak da geliyor.

chevrolet suburban:

http://www.motorstown.com...let-suburban-k2500-1.html
Tarihsiz, amaçsız, Türk düşmanlığı, emperyalizm ve siyonizm yalakaları, Amerika peşkeşçileri.

Genel olarak kültürsüz, görgüsüz, insani değerleri olmayan bulunduğu ülkede huzuru kaçıran, azı serbest radikal benzeri.
itimizin adı. canım itim !
-ğağağa gırtlaktan bağıra bağıra konuşmak
-how much?
-ağır bir parfüm kokusu
-avm'lerde yerde oturmak
-bir ürünün aynısından 10 tane satın almak
Aksaray metro/tramvay durakları.
yemekleri. hele her yiyeceğe kattıkları bir sos vardı adı neydi bilmiyorum otelde çıkıyordu her akşam. o kadar iğrenç bir tadı vardı ki bakkaldan kek yiyerek geçirdim günleri.

e damak tadları farklıdır tabii bir de alışmak lazım ama bence berbattı.
görsel
taksim,istasyon caddesi.
Savas ve terör.
sabunu.

ahahhahahahah.
güzel yemekleri var bildiğim kadarıyla. tanıdığım tüm arap arkadaşlarımdan harika yemekler tadımladım.
Şimdi cahillik ve kuma.
(bkz: çarşaf)
güncel Önemli Başlıklar