1. 1.
    araplar açgözlü ve görgüsüz olduklarından bu halde.
    1 -1 ... bedreddin
  2. 2.
    Çünkü bilim ve fenle alakaları yok, dinle vicdanlarını uyuşturup, vahşileşiyorlar. Bir de bir adama 40 gün deli dersen deli olur misali iyice de ötekileştirildiler avrupalılar tarafından.. ışid in kuran ayetleriyle kafa kesme videolarını izlerken ben bile haşa kendi dinimden şüphe ediyorum.
    2 ... monicas
  3. 3.
    Bilime düşman oldukları için.
    ... fah yu bices
  4. 4.
    çünkü herkes allah'a en yakın olduğunu düşünüyor.
    2 ... faytonfayt
  5. 5.
    petrol bitince sakinleşecektir, az daha sabır.
    ... mavraci
  6. 6.
    zenginlik ve gösteriş içinde yaşıyorlar, ve müslümanlar.

kendilerinden başkalarına hayırları yoktur. diğer müslüman ülkeler açlık ve sefalet içinde iken...
    yoksa tanrının müslümanlığı araplara göndermesi tesadüf mü ? yoksa cilve mi ?

varsa tabi.
    1 ... leodavinci
  7. 7.
    herşey dinle çözmeye çalışmalarından dolayı.
    2 -1 ... munir bey
  8. 8.
    (bkz: akılsızlık)

yunus/100: Hiçbir kişi ALLAH'ın izni olmadan inanamaz ve O, akıllarını kullanmayanları rezilliğe mahkum eder.
    2 -1 ... lunarliftoff
  9. 9.
    arap corafyası islamdn önce kızların yakıldığı bi corafyaydı, yani dünyanın en acımasız yeriydi, ama temizlik en pis yerden başlar mantığı ile peygamber oraya gönderildi, lakin malesef temizlikten sonra peygamberin vefatının akabinde araplar eski hallerine geri döndüler, ama dönerkende kimilerinin sapık idollerinide islamın parçası gibi içerisine soktular...... ki kur'andaki furkan suresindeki ayetle tescil edilen tek hadis olan ,
    Ümmetim kur'anı terketti... cümlesi zaten geleceğe yapılmış bir kehanet bir göndermeydi....
    1 -1 ... beerhaspozitif
  10. 10.
    allah in yagmur yagdirma gucu yok cunku.
    1 ... syme