1. 1.
  Şüphesiz ki arap dostlarımızın bize destek verdiğini açıklayacakları tepki. şaka lan şaka. operasyonu kabul edilemez bulup olağanüstü toplanacaklarmış. hepsi amerika'Nın köpeği. sorun bunlarda değil aslında, bunları dost görenlerde. al sana ümmet. bu yavşaklar ne zaman bizim yanımızda olmuş ki bugün olsunlar.

  arap birliği nin barış pınarı harekatına tepkisi

  https://www.cnnturk.com/d...igi-olaganustu-toplaniyor
  17 -4 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
 2. 2.
  hemen 3 milyon suriyeli daha alalım ülkeye. anasını satayım yunan en ufak şey söylese ağızlarından köpük saçıyorlar. ermeniler gık dese boğmak istiyorlar. bu araplar resmen sırtımıza sırtımıza hançer sokuyorlar ama biz ülkeye hala milyon milyon arap alıp resmi kurumlara arapça tabelalar falan asıyoruz..
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  Ondan sonra Araplara hain denince çomarlar zırliyor.
  6 ... atlant isten gelenadam
 4. 4.
  her zaman derim, arap adamdır abi. diyecaksan ki niye?

  bir kere adam bu topraklarda türküne de kürdüne de kendi hayat tarzını yaşatıyor mu? yaşatıyor. kendi arzu ettiği lideri seçtiriyor mu? seçtiriyor. yok artık diyenin kalbini kırarım. arap dünyasındaki her kamuoyu yoklamasında tayyip erdoğan en az yüzde 70'le en sevilen liderken türkiye'de en fazla yüzde 50 oy alıyor. yok hayır, o kadar seviyorsanız kendinize başkan seçin diyesi geliyor insanın. ama hayır kendi seçtiğini sana da seçtiriyor, sen de kuzu kuzu he diyorsun.

  ikincisi adam senin suriye'de paralı askerliğini yaparken dolar arttığı gibi maaşına zam istiyor. icabında sınır kapına dayanıp sallıyor. soğan 7 lira olduğunda bile senin gıkın çıkmıyor, sesimi çıkartsam n'olcak diye oturuyorsun oturduğun yerde. arap adamın dibidir abi.

  aha sonuncusu da bu, bir de üstüne harekatına da karşı çıkıyor.
  2 ... anne ben gruppie oldum
 5. 5.
  Madem çok rahatsızdiniz suriyelileri kabul etseydiniz topraklarınıza. Hem dindaşınız hem soydaşınız, hem dildaşiniz.
  2 ... girabic peter
 6. 6.
  Arap Birliği dediğiniz ülkelerin hepsi Arap baharına maruz kalıp seçilen liderlerin devrildiği ve yerine israil kuklalarının getirildiği devletler. Yani değnek bunlar. Bu 8-10 yöneticinin kararı Arap dünyasının kararı demek değildir. Eğer böyle düşünüyorsanız gerçekten siyaset konuşmayın. Sığ oğlu sığlar.
  -2 ... agca
 7. 7.
  ve erdoğan'dan tepki geldi.
  https://www.youtube.com/watch?v=O3MusoVYQJs+
  1 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
 8. 8.
  Küçükken siyah köpeğine Arap ismini veren abiye, neden diye sorduğumda, bu köpek araplardan çok daha şerefli, ahlaklıdır demişti. Ülke keşke bir an önce abinin yıllar önceki kafasını yakalayabilse diyorum.
  2 -1 ... temirata
 9. 9.
  Ye balı, sik arabı.
  1 -1 ... lipsos
 10. 10.
  Araplar mı onların başındaki soysuzlarmı ilk önce bunu tam açıklayacaksın. Söz konusu trump olunca tüm abd olmuyor

  söz konusu arap yönetimi olunca araplar oluyor amk.
  Irkçı serefsizler düne kadar abd sevici olan köpekler!!
  2 -2 ... desifreleyici