bugün

din yobazıdır. varsa yoksa arap der. der de neden? çünkü kanı bozuk. teşekkür ederim.
(bkz: arap gel oğlum)

belki de hayvanları çok seven türktür.
anlatım bozukluğu içeren ve önermesini somutlaştıramayan bir cümledir. arap bir ırkın genel adı olmakla birlikte anadolu bir kara parçasıdır. burdaki anlamı ile vatan yada ülke (miz). Bir insan nasıl olur da bu ikisini karşılaştırıp "dur lan ben bunlardan birine diğerine verdiğim önemden daha fazlasını vereyim" yargısına ulaşabilir?
diyelim ki geri zekalı ve böyle şeyler yapıyor. bu durumda da önermeyi somutlaştırmak için önem verme katsayısına ihtiyacımız var. aksi halde başlık yazarı çelişkiye düşer. şöyle ki;
önem verme katsayımız bir den ona kadar olsun. yazarın sıralaması şu mudur ?
1- anadolu
2-arap
bu durumda arap yazar için vatanından hemen sonra gelen en önemli şeydir. ve kendisi ile çelişir.( belli ki arap yazarın hoşlandığı bir şey değil)
o zaman şu sonuca ulaşırız. yazarın sıralaması şöyle olmalı;
1-anadolu
2-hede
3-hödö

9-bödö
10-arap
bu durumda yazar gene kendisi ile çelişir ki bu "ben annemi tv kumandasından daha çok seviyorum, bu böyle olmalıdır" gibi bir önerme yapmaya benzer.
Maalesef ülkenin kanayan yarası bu.
semitik alametleri ile yanıp tutuşan türk'tür.
arap bile bu kadar arapçı değil.

nasıl bir soysuzluk nasıl bir kimliksizlik nasıl bri eziklik.

yuh olsun aslını inkar eden soysuzlara.
arap bile bu kadar arapçı değil.

nasıl bir soysuzluk nasıl bir kimliksizlik nasıl bri eziklik.

yuh olsun aslını inkar eden soysuzlara.
Arap bile kendine bu kadar değer vermiyor. Ayrıca Araplara göre Arap olmayan Müslümanlar, ikinci sınıftır/mevali. Arap, kendinden başka en çok Semitik kuzeni olan Yahudi'ye değer verir çünkü bunların ikisi öz kardeştir.
Kendi öz benliğini Arabın dinine, Arapça sözcüklere satan alçaklara duyrulur.